یوردانسکو: تسلیم کیفیت هلند شدیم

یوردانسکو: تسلیم کیفیت هلند شدیم

سرمربی تیم ملی رومانی معتقد است که تیمش در کنار اشتباهات فردی به دلیل کیفیت بالایی که هلند دارد شکست خورد.

به گزارش تیکسر، تیم ملی فوتبال رومانی به عنوان یکی از شگفتی سازان یورو ۲۰۲۴ امشب در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف هلند رفت و با نتیجه سه بر صفر شکست خورد تا از راهیابی به دور بعدی بازماند.

ادوارد یوردانسکو، سرمربی رومانی، پس از بازی گفت: ضمن ابراز تاسف برای حذف، از تلاش بازیکنان و حمایت بی دریغ هواداران قدردانی می‌کنم و می‌دانم که این تیم با تمام توان خود به میدان رفت.

او درباره کیفیت بازیکنان حریف گفت: تسلیم کیفیت فردی بازیکنان هلند شدیم و به نظرم در کنار این کیفیت، با اشتباهات فردی سه گل دریافت کردیم. 

سرمربی رومانی درباره حمایت هواداران عنوان کرد: از آنها به خاطر اینکه نتیجه بهتری کسب نکردیم، عذرخواهی می‌کنم. به نظرم آنها قهرمانان واقعی یورو ۲۰۲۴ هستند.

یوردانسکو درباره استفاده از تجربیات این تورنمنت برای آینده گفت: بله باید از این تجربه برای آینده و پرورش نسل های جدید درس بگیریم. به نظرم هواداران می‌توانند از عملکرد این بازیکنان به عنوان الگو الهام بگیرند.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یوردانسکو: تسلیم کیفیت هلند شدیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یوردانسکو: تسلیم کیفیت هلند شدیم"، کلیک کنید.