مجوز حرفه ای استقلال لغو شد؟

مجوز حرفه ای استقلال لغو شد؟

به گزارش خبرگزاری تیکسر؛ فرشید سمیعی از حضور و صحبت های علیرضا خانی در برنامه تلویزیونی تیکسر عصبانی شده بود، در بخشی از صحبت هایش خطاب به او گفت: «شما اخیرا خیلی فعال شده اید و همه جا حضور پیدا می کنید. قبلا می خواستید که از استقلال امتیاز کسر کنید و اکنون نیز می خواهید مجوز آسیایی استقلال را به خطر بیندازید. الان برای چه آمده اید؟ برای حذف مجوز آسیایی استقلال؟ کور خوانده اید آقا!»

صحبت های سمیعی درباره ادعای تخلف از سوی خانی در عقد چند قرارداد در باشگاه استقلال بوده که در گفت وگو با خبرگزاری تیکسر مطرح کرده بود.

در این شرایط اخباری پیرامون موضوع مجوز حرفه ای استقلال مطرح شده که بهترین فرد در پاسخ به این موضوع زارعی مسیول کمیته صدور مجوز حرفه ای در فدراسیون فوتبال است. او در گفت وگویی کوتاه با “ورزش سه” بیان کرد: «ما این مسیله را بررسی خواهیم کرد. شواهد و مدارک را مورد بررسی قرار می دهیم تا ببینیم چنین مسیله ای درست است یا خیر.»

مسیول کمیته صدور مجوز حرفه ای افزود: «بعد از بررسی مدارک و اسناد اگر تخلفی احراز شود، موضع رسمی خواهیم گرفت و اعلام خواهیم کرد.»

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجوز حرفه ای استقلال لغو شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجوز حرفه ای استقلال لغو شد؟"، کلیک کنید.