فیفا تکلیف تیم مدعی قهرمانی لیگ را روشن می کند

آفتاب نیوز :

برنامه فدراسیون فوتبال در دور برگشت استفاده از کمک داور ویدیویی در دربی و هم چنین دیدار پایانی جام حذفی بوده است که روز دربی شاهد این اتفاق بودیم.

رضا فتاحی پیرو اتفاقاتی که فصل گذشته در بازی دو تیم رخ داده گفته اگر قرار به تکرار اتفاقات فصل گذشته باشد به تیمش اجازه بازی نمی دهد. او همچنین از مسیولان خواسته از VAR برای این بازی استفاده شود تا اشکالات و ابهامات از بین برود.

استفاده از کمک داور ویدیویی در بازی یادشده منوط به این است که فدراسیون فوتبال با درخواست باشگاه سپاهان موافقت کند و از سویی فیفا هم این مجوز را به فدراسیون فوتبال بدهد.

چرا که هنوز فیفا مجوز استفاده از کمک داور ویدیویی در بازی های لیگ برتر را تایید نکرده  و تنها به صورت موردی و در دربی رفت و برگشت به فدراسیون فوتبال این اجازه را داده است.

هم اکنون دو دستگاه VAR در ایران وجود دارد و قرار است در ماه جاری 7 دستگاه دیگر وارد شود تا فصل آینده همه بازی های لیگ  باحضور این کمک داوری برگزار شود.

فدراسیون فوتبال به زودی به این درخواست باشگاه سپاهان، البته بعد از نامه نگاری با فیفا پاسخ خواهد داد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیفا تکلیف تیم مدعی قهرمانی لیگ را روشن می کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیفا تکلیف تیم مدعی قهرمانی لیگ را روشن می کند"، کلیک کنید.