عکس| لیورپول به دنبال استخدام مربی در لینکدین!

آفتاب نیوز :

جدایی یورگن کلوپ از لیورپول به این معنا بود که آنها باید هرچه زودتر سرمربی جدیدی را برای فصل آینده انتخاب می کردند و به همین دلیل تصمیم گرفتند با آرنه اسلوت قدم به رقابت های لیگ برتر انگلیس در فصل 25-2024 بگذارند.

این باشگاه روز دوشنبه به صورت رسمی این خبر را اعلام کرد و این مربی 45 ساله هلندی قرار است به زودی راهی این شهر شود تا کارش را در آنفیلد آغاز کند، اما به نظر می رسد که کادر فنی او در این تیم هنوز تکمیل نشده و او به دنبال پیدا کردن مربیان مدنظرش است.

شب گذشته یک آگاهی جالب در سایت لینکدین توجه بسیاری از کاربران و فوتبال دوستان را به خود جلب کرد. این آگهی از سوی باشگاه لیورپول با هدف پیدا کردن مربی متخصص در زمینه ضربات شروع مجدد منتشر شده بود و نشان می داد که جستجوی آنها در این زمینه جواب نداده است.

لیورپول به دنبال پیدا کردن یک مربی متخصص و کاربلد و علاقه مند است که مدرک مربیگری آ یوفا یا معادل آن را داشته باشد و در توضیح این شغل آمده است که او باید توانایی آنالیز ضربات شروع مجدد حریفان و برگزاری جلسات خاص در زمینه زدن ضربات آزاد با سبک و روش خودش را داشته باشد.

او همچنین باید با اسلوت در طراحی جلسات تمرینی همکاری لازم را داشته باشد. برخوردار بودن از موفقیت ثابت شده و قطعی در این زمینه هم برای این باشگاه اهمیت بسیاری دارد.

عکس| لیورپول به دنبال استخدام مربی در لینکدین!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| لیورپول به دنبال استخدام مربی در لینکدین!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| لیورپول به دنبال استخدام مربی در لینکدین!"، کلیک کنید.