شوک به قلعه نویی در آستانه فیفادی

شوک به قلعه نویی در آستانه فیفادی

به گزارش خبرگزاری تیکسر؛ هفته بیست و چهارم لیگ امارات در شرایطی برگزار شد که الوصل و الاهلی، دو مدعی اصلی قهرمانی به مصاف هم رفتند. الاهلی اگر الوصل را شکست می داد، به فاصله سه امتیازی صدرنشین می رسید و امیدهایش برای کسب عنوان قهرمانی زنده می ماند. الوصل اما توانست با نتیجه قاطع سه بر صفر حریف را از پیش رو بردارد تا اختلاف را در فاصله دو هفته مانده تا پایان لیگ به 9 امتیاز برساند و قهرمانی خود را مسجل کند.

به گزارش ایرنا، سعید عزت اللهی مثل تمام بازی های نیم فصل دوم در ترکیب اصلی الاهلی حضور داشت و تا پایان هم در زمین بود. نکته نگران کننده این بود که زانوی سعید در برخورد با بازیکن الوصل آسیب دید اما او در زمین ماند و تعویض نشد. آسیب دیدگی عزت اللهی به طوری است که او نمی تواند در اردوی خردادماه تیم ملی شرکت کند.

این هافبک 27 ساله که یکی از بازیکنان باتجربه و کلیدی تیم ملی محسوب می شود، با تایید این خبر به ایرنا گفت: «متاسفانه در بازی مقابل الوصل زانوی من آسیب دید و به همین دلیل نمی توانم تیم ملی را مقابل هنگ کنگ و ازبکستان همراهی کنم. انگیزه فراوانی برای حضور در اردو داشتم اما قسمت نبود کنار سایر بازیکنان باشم. برای تیم ملی در این دو بازی آرزوی موفقیت می کنم.»

عزت اللهی به دلیل همین آسیب دیدگی فصل را از دست داد و نمی تواند در دو بازی آینده در ترکیب تیمش به میدان برود. او که فصل بعد را هم با الاهلی قرارداد دارد، در امارات می ماند تا مراحل درمان خود را زیر نظر پزشکان باشگاه انجام بدهد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شوک به قلعه نویی در آستانه فیفادی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شوک به قلعه نویی در آستانه فیفادی"، کلیک کنید.