سینا واحدی در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا/ فوق ستاره لبنانی MVP شد

ترکیب تیم منتخب رقابت های بسکتبال لیگ قهرمانان آسیا، از طریق صفحه رسمی این مسابقات اعلام شد.

به گزارش تیکسر، با اتمام رقابت های بسکتبال جام باشگاه های آسیا که با قهرمانی تیم الریاضی لبنان در امارات به پایان رسید، صفحه رسمی این رقابت ها تیم منتخب این مسابقات را معرفی کرد که سینا واحدی، گارد جوان و ملی پوش شهرداری گرگان نیز در ترکیب این تیم حضور دارد.

ترکیب تیم منتخب این رقابت ها طبق خبر منتشر شده از صفحه BCL:

پست 1: سینا واحدی از شهرداری گرگان

پست 2: وایل عرکجی از الریاضی لبنان 

پست 3: مارکوس جوجز هانت از شباب الاهلی امارات

پست 4: تراوین تیبودوک از شباب الاهلی امارات

پست 5: تان میکر از الریاضی لبنان

سینا واحدی در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا/ فوق ستاره لبنانی MVP شد

با اعلام فدراسیون جهانی بسکتبال (FIBA)، وایل عرکجی ستاره لبنانی تیم الریاضی لبنان، موفق شد عنوان MVP این رقابت ها را ازآن خود کند. او در مسابقات جام ملت های آسیا نیز عنوان MVP را به دست آورده بود.

این رقابت ها با قهرمانی الریاضی لبنان، نایب قهرمانی شباب الاهلی امارات، سومی هیروشیما دراگون فلایز و چهارمی شهرداری گرگان به پایان رسید.

سینا واحدی در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا/ فوق ستاره لبنانی MVP شد
وایل عرکجی

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سینا واحدی در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا/ فوق ستاره لبنانی MVP شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سینا واحدی در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا/ فوق ستاره لبنانی MVP شد"، کلیک کنید.