سرپرست ملوان: فاصله 20 امتیازی با نساجی باعث فریب ما نمی شود

دیدار تدارکاتی نوروزی برای شاگردان تارتار

سرپرست ملوان: فاصله 20 امتیازی با نساجی باعث فریب ما نمی شود

سرپرست تیم ملوان بندرانزلی گفت: نساجی تیم خوبی است و فاصله 20 امتیازی با این حریف باعث فریب ملوان نمی شود.

محمد بادافره در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تیکسر، در خصوص شرایط تیم ملوان پیش از شروع دوباره لیگ برتر و بازی با نساجی مازندران در هفته بیست و دوم اظهار کرد: از روز گذشته تمرینات را در حسن رود آغاز کردیم. تنها مصدوم تیم سعید باقرپسند است که در بازی با پیکان آسیب دید و در حال گذراندن دوران نقاهت است. تمرینات سبک را شروع کرده و به بازی بعدی تیم می رسد. محرومی هم برای بازی با نساجی نداریم.

وی افزود: بازی حساسی با نساجی داریم و هدف ما کسب پیروزی در این بازی مهم است. حریف خطرناکی است و با وجود آنکه در پایین جدول قرار دارد ولی شرایط خود را برای کسب نتیجه مطلوب خواهد کرد.  

سرپرست ملوان در مورد اینکه فاصله 20 امتیازی ملوان با نساجی باعث فریب تیمش نمی شود، تصریح کرد: خیر فریب نمی خوریم. تیم های انتهای جدولی شرایط بسیار خوبی دارند. بازی تیم ما با صنعت نفت هم یکی از سخت ترین دیدارهای مان بود. حریف خیلی آماده نشان داد و اگر اشتباه می کردیم نتیجه را واگذار می کردیم. تیم های پایین جدولی برای بقا می جنگند و ما برای آسیایی شدن رقابت می کنیم. ان شاءالله 3 امتیاز بازی را بگیریم.

بادافره در مورد اینکه ملوان چقدر امیدوار به آسیایی شدن دارد، گفت: هر بازی که برگزار می کنیم برای کسب حداکثر امتیاز وارد زمین می شویم. بازی با پیکان که باختیم به شدت حسرت فرصت از دست رفته را خوردیم. بازی های حساسی با نساجی، سپاهان و پرسپولیس داریم و می خواهیم در این بازی های بزرگ، برنده شویم. 11 فروردین هم در انزلی با داماش بازی تدارکاتی برگزار خواهیم کرد. از طرفی دیگر به جام حذفی نگاهی جدی داریم. حریف ما سایپا خواهد بود و به دنبال آن هستیم تا در این جام به قهرمانی برسیم و سهمیه مستقیم آسیایی بگیریم. هدف ما شاد کردن دل هواداران و بازگرداندن ملوان به دوران خوش گذشته است.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست ملوان: فاصله 20 امتیازی با نساجی باعث فریب ما نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست ملوان: فاصله 20 امتیازی با نساجی باعث فریب ما نمی شود"، کلیک کنید.