دنبال کسب تجربه در کافا هستیم – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

دنبال کسب تجربه در کافا هستیم - خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکسر، حسین عبدی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان مقابل ترکمنستان در تورنمنت کافا، اظهار داشت: فقط برای برد به اینجا نیامده‌ایم. آمده‌ایم به بچه‌ها تجربه لازم را بدهیم‌. به ویژه نفراتی که به تازگی به ما اضافه شده‌اند، هنوز بازی نکرده و تجربه لازم را ندارند. باید تجربه لازم را به دست بیاورند.

وی افزود: کسب نتیجه لازم از لحاظ امتیاز و گلزنی زیاد مهم نیست بلکه باید تجربه و هارمونی لازم را به دست آوریم تا در دیدارهای اصلی به بهترین شکل از آن استفاده کنیم. در آن مسابقات حریفان خیلی سخت‌تری داریم. ترکمنستان هم خیلی خوب بازی می‌کرد و جز تیم‌های خوب اوراسیا است که در کافا بازی می‌کند.

سرمربی تیم ملی جوانان تصریح کرد: ازبکستان به سختی و با نتیجه ۳ بر ۲ توانست ترکمنستان را ببرد و شاید اگر VAR نبود بازی با تساوی تمام می‌شد. با اطمینان به حریفان برای کسب تجربه در قرقیزستان هستیم و سپس امیدوارم بتوانیم بچه‌ها را از لحاظ تیمی به هارمونی لازم برسانیم. باید شکل تیمی خود را درست کنیم تا بچه‌ها بتوانند در کنار هم اردوهای سختی را پشت سر بگذارند. در نهایت باید بتوانیم باعث افتخار برای کشورمان شویم.

عبدی در مورد دیدار بعدی با ازبکستان در مرحله گروهی، توضیح داد: آن دیدار هم مثل بازی با ترکمنستان است. همه تیم‌ها در یک زمین بازی می‌کنند. در این زمین هیبرید زیاد بازی برگزار می‌شود و وقتی زیاد به آن آب می‌دهند، خیلی لیز می‌شود. به همین دلیل اگر یک لحظه توپ از زیر پای بازیکن درمی‌رفت، دیگر صاحب آن نبودند.

وی ادامه داد: در دیدار با ازبکستان هم دنبال کسب تجربه لازم هستیم و اجرای موفقی داشته باشیم. بچه‌ها در ابتدا باید سلامت از زمین بیرون بیایند تا در ادامه بتوانیم موفق باشیم. اگر نتیجه هم کسب شود، خیلی خوب است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دنبال کسب تجربه در کافا هستیم – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دنبال کسب تجربه در کافا هستیم – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.