حضور دفتر امور فرهنگی باعث تسریع برنامه ها می شود – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

حضور دفتر امور فرهنگی باعث تسریع برنامه ها می شود - خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیکسر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کمیسیون فرهنگی، تربیت بدنی و ورزش کشور به ریاست سیدمحمد شروین اسبقیان معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای صبح امروز سه شنبه 8 خرداد برگزار شد.

سیدمحمد شروین اسبقیان در این نشست ضمن تسلیت شهادت آیت الله رییسی رییس جمهور و هیات همراه اظهار داشت: بدون شک این حادثه غم انگیز دل همه ملت ایران را جریحه دار کرده اما همه ما به فضل الهی و عنایت پروردگار و تدابیر مقام معظم رهبری راه و روش شهید جمهور را ادامه خواهیم داد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با تاکید بر اینکه انقلاب و نظام ما انقلاب فرهنگی است، افزود: امروزه در دولت انقلابی و با حضور وزیر ورزش و جوانان انقلابی، موضوعات فرهنگی به صورت جدی پیگیری می شود.

سید محمد شروین اسبقیان گفت: با قرار گرفتن دفتر امور فرهنگی در حوزه معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای نه تنها جایگاه این حوزه مهم متزلزل نخواهد شد بلکه در انجام ماموریت های حوزه فرهنگی در سطح کشور تسریع چشمگیری صورت گرفته است و در حال حاضر معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای تحت عنوان معاونت فرهنگی، قهرمانی و ورزش حرفه ای به جد پیگیر برنامه ها و اهداف وزارت ورزش و جوانان است.

وی ادامه داد: مطمیناً پیگیری برنامه های فرهنگی از سوی معاونت قهرمانی و ورزش حرفه ای از فدراسیون ها و باشگاه ها زودتر به نتیجه خواهد رسید و همانطور که همه مطلع هستیم کارهای فرهنگی بیشتر به فدراسیون ها و باشگاه ها برمی گردد و در همین راستا قرار گرفتن دفتر فرهنگی در معاونت توسعه ورزش قهرمانی و امور حرفه ای بهترین تصمیم در جهت تسهیل در کارها و دست یابی به نتیجه مطلوب بوده است.

وی با بیان اینکه موضوع فرهنگی از اولویت برنامه های معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی است، اظهار داشت: در این معاونت تلاش کردیم تا عملکرد خوبی در حوزه فرهنگی داشته باشیم و موضوع فرهنگی و منویات رهبری سرلوحه کار خانواده ورزش قرار دارد.

سید محمد شروین اسبقیان با اشاره به اینکه فدراسیون ها در دو حوزه فرهنگی و قهرمانی مورد ارزیابی قرار می گیرند، خاطرنشان کرد: تمامی فدراسیون ها باید با توجه به منویات مقام معظم رهبری به موضوع فرهنگی، برنامه ها و اهداف فدراسیون را پیش ببرند.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای خاطرنشان کرد: حوزه فرهنگی و قهرمانی دو بال این معاونت هستند و اگر یکی از بال ها خوب عمل نکند مطمیناً به نتیجه دلخواه دست نخواهیم یافت و موضوع فرهنگی دغدغه این معاونت است و برای رسیدن به نتیجه مطلوب کمک و همکاری تمامی ارگان ها و سازمان ها را می طلبد.

وی به پر رنگ دیده شدن موضوع فرهنگی در المپیک پاریس تاکید کرد و افزود: در حال برنامه ریزی هستیم تا بتوانیم بهترین کار فرهنگی را در رویداد مهم المپیک پاریس انجام دهیم.
بنابراین گزارش در چهل و هشتمین نشست کمیسیون فرهنگی و تربیت بدنی کشور در خصوص نحوه تشکیل و فعالیت واحد امور فرهنگی و مسیولیت های اجتماعی باشگاه های ورزش حرفه ای کشور، الزامات فرهنگی و اخلاقی جامعه ورزش و آیین نامه پیوست فرهنگی ورزش کشور بعد از اعلام نظر از سوی حاضرین به تصویب رسید.

ضمناً در این نشست مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان، حجت الاسلام والمسلمین علی احدی مدیرکل امور فرهنگی، میرجلیلی مسیول بسیج ورزشکاران و آذرنوش مشاور وزیر در حوزه فرهنگی نیز حضور داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور دفتر امور فرهنگی باعث تسریع برنامه ها می شود – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور دفتر امور فرهنگی باعث تسریع برنامه ها می شود – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.