حامی نکونام نه، من حامی سرمربی استقلال بودم

حامی نکونام نه، من حامی سرمربی استقلال بودم

آفتاب‌‌نیوز :

مهدی پاشازاده در مورد حمایت از نکونام در فصل گذشته گفت:

حرف تان را تصحیح می‌کنم؛ حامی جواد نه، من حامی استقلال و سرمربی‌اش بوده‌ام. وظیفه من به عنوان بازیکن سابق باشگاه این است که از سرمربی اش حمایت کنم.

او در مورد اینکه آیا ادامه همکاری نکونام با استقلال به صلاح است یا نه هم گفت:

ببینید وقتی کسی قرارداد دارد صحبت کردن می‌شود مثل بحث‌هایی که در فضای مجازی مطرح می‌شود. برخی از همکار‌های ما کار غیرحرفه‌ای انجام می‌دهند، چون اگر نکونام قرارداد دارد باید بماند. مدیری هم که بخواهد با نکونام قطع همکاری کند طبیعتا باید جوابگویی اقدامش باشد.

پاشازاده در مورد انتقاد‌هایی که به فوتبال دفاعی استقلال می‌شد هم گفت:

هر مربی یک سبکی دارد. البته هواداران در تیم‌های بزرگ سبک تهاجمی را دوست دارند، ولی فصل قبل استقلال مشکلات زیادی داشت و کسب ۶۷ امتیاز خیلی خوب است. نمی‌خواهم مسائل را باز کنم، ولی فکر می‌کنم در کل استقلال فصل موفقی را پشت سر گذاشت.

کاپیتان اسبق استقلال در مورد اینکه آیا این تیم می‌تواند با سبک دفاعی قهرمان فصل آینده شود یا نه هم گفت:

ببینید هیچکس نمی‌تواند بگوید چه تیمی قهرمان است، ولی قطعا استقلال همراه پرسپولیس، سپاهان و تراکتور برای رسیدن به این عنوان تلاش می‌کند. خودتان دیدید همه فصل قبل می‌گفتند سپاهان با آن تعداد ستاره قهرمان می‌شود، اما این اتفاق رخ نداد، پس از همین حالا نمی‌شود گفت کدام تیم قهرمان می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حامی نکونام نه، من حامی سرمربی استقلال بودم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حامی نکونام نه، من حامی سرمربی استقلال بودم"، کلیک کنید.