تراکتور و سپاهان قهرمانی استقلال را تبریک گفتند!

تراکتور و سپاهان قهرمانی استقلال را تبریک گفتند!

به گزارش خبرگزاری تیکسر؛ فرشید سمیعی سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: در ابتدای فصل هوادار متمول پرسپولیس به ایجنت بیرانوند پیام داده بود، اگر مانع پیوستن این بازیکن به استقلال شوی، من به تو 50 هزار دلار پاداش می دهم. البته باید بگویم من جزو هیاتی که کار نقل و انتقالات را انجام می دادند حضور نداشتم.

سمیعی ورباره از دست دادن اورونوف در بحث جذبش به استقلال و رفتن او به پرسپولیس تصریح کرد: مشکلات داخلی باعث شد اورونوف را جذب نکنیم و به پرسپولیس برود. به مدیرعامل گفتند نکونام در دسترس نیست که فرآیند طول کشید پرسپولیس او را جذب کرد. افرادی این وسط بودند که شاید نیت خیر هم داشتند اما باعث شدند او را نتوانیم جذب کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال درباره تاثیر اشتباهات داوری در قهرمانی پرسپولیس مدعی شد: میزان گل های آفساید سالم اعلام شده لیگ را در بیاورید و مشخص می شود کدام تیم اول است! دستی که بالا نرفت، جام را از ما گرفت.

سمیعی نسبت به انتشار عکس کمک داور بازی پرسپولیس و مس درآمده که 6 نشان می دهد و از عمد آفساید نگرفته است اشاره کرده و گفت: باید به آنها وارد شود و رکن قضایی شکایت کردیم که رسیدگی می کند.

سرپرست استقلال تاکید کرد: همه باشگاه ها قهرمانی را به جای پرسپولیس به استقلال تبریک گفتند چون می دانستند حق ما بوده است.

او نسبت به برخی جهت گیری ها در حل و فصل پرونده های باشگاه های دیگر در مسیر صدور مجوز حرفه ای گفت: از اداره مالیات شمیرانات سوال کنند شما در مورد کدام تیم ها مجوز صادر کردید و درباره کدام تیم ها صادر نکردید. من اتهامی به کسی نمی زنم.

سمیعی ادامه داد: کسب 67 امتیاز در یک فصل برای استقلال با تمام احترام به بازیکنان کار بزرگ جواد نکونام است. در اول فصل در هیات مدیره گفتند امسال فصل آواربرداری است و فکر نمی کردند ما برای قهرمانی گام برداریم.

سرپرست باشگاه استقلال یادآور شد: بیشتر از دو باشگاه به ما تبریک گفتند. تراکتور و سپاهان د ر توییت های خود قهرمانی را تبریک گفتند. جام قهرمانی از استقلال دریغ شده است. اگر صدای گریه و هق هق بازیکنان ما را می شنیدید جور دیگری درک می کردید. یک دست کمک داور بالا نرفت و جام از این سمت به آن سمت رفت.

سمیعی ادامه داد: کارشناسان داوری خارجی خطا را دید اما داخلی ها ندیدند. ما دو نامه زدیم که در نامه اول اسم بردیم اما در نامه دوم اسمی نبردیم و فقط خواستیم داورانی انتخاب شود که شک و شبهه نیاورد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تراکتور و سپاهان قهرمانی استقلال را تبریک گفتند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تراکتور و سپاهان قهرمانی استقلال را تبریک گفتند!"، کلیک کنید.