برگزاری همایش ایثارگران دستگاه های وزارت اقتصاد به میزبانی بانک صادرات ایران

برگزاری همایش ایثارگران دستگاه های وزارت اقتصاد به میزبانی بانک صادرات ایران

همایش نمایندگان و مشاوران ویژه ایثارگران دستگاه ها و سازمان های زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزبانی بانک صادرات ایران برگزار شد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری تیکسر، همایش نمایندگان و مشاوران ویژه ایثارگران دستگاه ها و سازمان های زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور حجت الاسلام لطف اله ثقفی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران، یاسر مرادی عضو هییت مدیره بانک صادرات ایران، امیر وجدانی نیا مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بنیاد شهید و امور ایثارگران، منصور بنی هاشمی رییس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران، یحیی بای مشاور مدیرعامل بانک صادرات ایران در امور ایثارگران، فرزندان شهدای بانک صادرات ایران و نمایندگان استانی این بانک در امور ایثارگران در برج سپهر بانک صادرات ایران برگزار شد.

حجت الاسلام ثقفی در این نشست در سخنانی با گرامی داشت یاد و خاطره رییس جمهور فقید، بر رسیدگی به امور ایثارگران تاکید کرد و گفت: در مسیر رسیدگی به امور ایثارگران باید ایثارگرانه و جهادی عمل شود و ترویج  فرهنگ ایثار و شهادت باید با روش های نوین و استفاده از ابزارهای مختلف با جدیت بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

او با قدردانی از میزبانی بانک صادرات ایران در این همایش به تعداد بیش از 14 هزار ایثارگر و اشتغال به کار بیش از 1200 فرزند شهید در این بانک اشاره کرد و اهم موارد مورد توجه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدا را برشمرد.

در این نشست همچنین عضو هییت مدیره بانک صادرات ایران، رویکرد کسب تخصص و جهاد تبیین ایثارگران در زیرمجموعه های وزارت امور اقتصادی و دارایی را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه نباید در مقابل شبهات سکوت کرد، مجهز شدن به تخصص و تسلط بر امور اقتصادی و تخصصی و استفاده از بیان مناسب در جهاد تبیین و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی را مورد توجه و تاکید قرار داد.

در این نشست همچنین امیر وجدانی نیا مدیرکل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بنیاد شهید و امور ایثارگران، با ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس و گزارش اقدامات فرهنگی در این بنیاد، با بیان اینکه تردید نداریم که خون شهدا تداوم خون سیدالشهدا علیه السلام است، اهمیت نگاه به توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را یک نگاه راهبردی و پیشراان توصیف کرد.

منصور بنی هاشمی رییس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با اشاره به اقدامات انجام انجام شده، ایثار اجتماعی را از جمله  موضوعات مهم مورد توجه در راستای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: ایثارگران در جامعه باید علمدار باشند.

در این نشست همچنین به موارد مطرح شده از سوی برخی نمایندگان و مشاوران ایثارگران زیرمجموعه های وزارت امور اقتصادی و دارایی توسط مسیولان این نشست پاسخ داده شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری همایش ایثارگران دستگاه های وزارت اقتصاد به میزبانی بانک صادرات ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری همایش ایثارگران دستگاه های وزارت اقتصاد به میزبانی بانک صادرات ایران"، کلیک کنید.