ایران فینالیست جام جهانی مالزی شد

ایران فینالیست جام جهانی مالزی شد

به گزارش خبرگزاری تیکسر؛ ملی پوشان کشورمان در بخش دو نفره ابتدا در گروه دوم این رقابت ها در دویژن یک در یک دیدار سخت و فشرده موفق شدند با غلبه بر تیم های آلمان، عربستان سعودی،فرانسه و پاکستان به عنوان تیم اول به دور بعد صعود کنند و در نهایت در مرحله نیمه نهایی با شکست دو بر صفر نپال که با نتایج 15 بر 13 و 15 بر 11 رقم خود راهی فینال شوند تا روز 4 شنبه دوم خرداد دیدار فینال دویژن یک را برار چین تایپه برگزار کنند.

این نتیجه در حالی رقم خورد که ملی پوشان کشورمان امروز در بخش سه نفره نیز موفق شدند با غلبه بر بنگلادش به فینال این بخش در رقابت های جام جهانی مالزی راه پیدا کنند.

تیم ملی رگو ایران در مرحله مقدماتی این رقابت ها موفق شده بود از سد تیم های فرانسه،آلمان و نپال عبور کند و به عنوان تیم اول به مرحله نیمه نهایی دویژن یک راه پیدا کند.

ملی پوشان ایران با رایه یک بازی روان و خوب موفق شدند با نتایج 15 بر 7 و 15 بر 8 از سد بنگلادش بگذرند.

این تیم چهارشنبه دوم خرداد در دیدار فینال و برای کسب مدال طلا به مصاف چین تایپه ای خواهد رفت که در گروه خودش توانست بر حریفان غلبه کند و به عنوان تیم اول صعود کند، خواهد رفت.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران فینالیست جام جهانی مالزی شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران فینالیست جام جهانی مالزی شد"، کلیک کنید.