اهدای عناوین قهرمانی تکواندوی ایران در آسیا به آیت الله رییسی

اهدای عناوین قهرمانی تکواندوی ایران در آسیا به آیت الله رییسی

فدراسیون تکواندو عناوین قهرمانی رقابت های آسیایی پومسه، کیوروگی و پاراتکواندو در کشور ویتنام را به شهید راه خدمت آیت الله سید ابراهیم رییسی اهدا کرد.

به گزارش تیکسر، تیم های ملی تکواندو طی روزهای گذشته در 3 رویداد مهم در کشور ویتنام از جمله قهرمانی پومسه، قهرمانی پاراتکواندو و قهرمانی آسیا در بخش کیوروگی شرکت کردند. کاروان ایران در این رویداد علاوه بر کسب 30 مدال طلا، نقره و برنز، عناوین مهم قهرمانی در کیوروگی و پاراتکواندو و عنوان نایب قهرمانی در بخش پومسه را به ارمغان آورد.

هادی ساعی رییس و اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون جهت حضور در رویدادهای فوق در کشور محل برگزاری مسابقات حضور داشتند که خبر سانحه بالگرد برای رییس جمهور و جمعی از همراهان منتشر شد.  

در پی این سانحه دلخراش و  شهادت جانگداز آیت الله سید ابراهیم رییسی سید شهیدان خدمت، هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو به نمایندگی از جامعه بزرگ این رشته ورزشی، عناوین فوق در رقابتهای قهرمانی تکواندوی آسیا در 3 بخش را به روح پر فتوح آن شهید مخلص و متواضع تقدیم می نماید.

ساعی همچنین در این خصوص عنوان داشت: گرچه فقدان این خادم و هیات همراه ضایعه ای جبران ناپذیر است اما بی شک با وجود آرامش بخش حضرت آیت الله خامنه ای در این شرایط، همچون لنگرگاهی ثبات آفرین برای کشور، جمهوری اسلامی ایران با حضور ملت همیشه در صحنه همانند همیشه از تمامی موانع و مشکلات با سلامت فایق خواهد آمد. دکتر رییسی همواره حامی ورزش بود و در بین اهالی ورزش جایگاه ویژه ای داشت. کوچکترین کاری که می توانستیم جهت پاسداشت گوشه ای از زحمات وی انجام دهیم همین اتفاق بود.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهدای عناوین قهرمانی تکواندوی ایران در آسیا به آیت الله رییسی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهدای عناوین قهرمانی تکواندوی ایران در آسیا به آیت الله رییسی"، کلیک کنید.