امیرمنصور آریا در تور مالیات افتاد

با همکاری قوه قضاییه و دولت، یکی از املاک متعلق به گروه امیرمنصور آریا به مساحت بیش از 65 هزار متر مربع در بزرگراه فتح تهران به منظور دریافت معوقات مالیاتی این گروه به مزایده گذاشته و تعیین تکلیف شد.

امیرمنصور آریا در تور مالیات افتاد

آفتاب نیوز :

پس از حدود 13 سال از تشکیل پرونده مه آفرید خسروی ملقب به امیرمنصور آریا به اتهامات متعدد از جمله اختلاس 3000 میلیارد تومانی بانک صادرات، تسهیلات 400 میلیارد تومانی بانک ملی، زمین خواری در کیش و دیگر اتهامات، سرانجام پرونده مالیاتی این گروه تعیین تکلیف شد.

آنطور که سازمان امور مالیاتی اعلام کرده با گذشت بیش از 3000 روز از تعویق وصول حقوق بیت المال از شرکت های متعلق به گروه امیرمنصور آریا، مشتمل بر 11 شخص حقیقی و حقوقی و با بدهی بیش از 15 هزار میلیارد ریال، سرانجام برابر احکام نمایندگی صادره از دادگستری استان گیلان و دادسرای تهران مراحل شناسایی، بازداشت و مزایده پلاک ثبتی مرغوب این شرکت ها به مساحت بیش از 65 هزار متر مربع واقع در بزرگراه فتح تهران انجام شد.

این پلاک ثبتی در آخرین روز کاری سال 1402 به تملک دولت درآمد.

با این اقدام می توان گفت یکی از پرونده های معوقات کلان نظام مالیاتی کشور با همکاری قوه قضاییه و پیگیری های سازمان امور مالیاتی کشور مختومه شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیرمنصور آریا در تور مالیات افتاد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیرمنصور آریا در تور مالیات افتاد"، کلیک کنید.