آلومینیوم اراک مجوز حرفه ای سازی آسیا را دریافت کرد – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

آلومینیوم اراک مجوز حرفه ای سازی آسیا را دریافت کرد - خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیکسر و به نقل از روابط عمومی باشگاه آلومینیوم اراک، بر اساس اعلام هییت صدور مجوز باشگاهی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک معیارهای حرفه ای سازی برای حضور در رقابت های آسیایی و مجوز حرفه ای سطح PRO ملی ایران را دریافت کرد.

با حمایت مدیران شرکت ایرالکو، سیاست گذاری مناسب هییت مدیره و مدیرعامل باشگاه و همکاران بخش های مختلف به ویژه مدیر حرفه ای سازی در طول مدت هشت ماه، معیارهای تعیین شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا و استانداردهای لازم، عملیاتی و این باشگاه موفق شد برای اولین بار به عنوان یکی از هفت تیم لیگ برتر ایران خود را در جمع باشگاه های دارای این مجوز در سطح آسیا قرار دهد.

معیارهای مورد نظر AFC در پنج حوزه اداری و پرسنل، ورزشی، مالی سرمایه ای، زیرساخت و حقوقی تعریف شده بود که نسبت به سال های گذشته با حساسیت و سخت گیری بالاتری از سوی کارشناسان فدراسیون فوتبال ایران و کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد ارزیابی قرار گرفت و باشگاه آلومینیوم توانست با فراهم آوردن همه استانداردهای مورد نیاز از این گذرگاه سخت عبور کرده و در مسیر تبدیل شدن به یکی از باشگاه های حرفه ای در آسیا گام بردارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آلومینیوم اراک مجوز حرفه ای سازی آسیا را دریافت کرد – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آلومینیوم اراک مجوز حرفه ای سازی آسیا را دریافت کرد – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.