2 حمله هوایی آمریکا و انگلیس به الحدیده یمن

2 حمله هوایی آمریکا و انگلیس به الحدیده یمن

منابع خبری از 2 حمله هوایی ایتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس به شهرستان «اللحیه» در استان الحدیده واقع در غرب یمن خبر دادند.

به گزارش تیکسر، ایتلاف متجاوز آمریکا-انگلیس عصر امروز پنجشنبه دو بار، سواحل شهرستان «اللحیه» واقع در شمال غربی استان الحدیده در امتداد دریای سرخ واقع در غرب یمن را بمباران کرد.

در همین رابطه، شبکه المیادین گزارش داد هواپیماهای آمریکایی و انگلیسی در دو نوبت دو قایق ماهیگیری را در ساحل اللحیه و ساحل الخوبه در الحدیده هدف قرار دادند.

یمن یکی از مهم ترین جبهه های پشتیبانی از مقاومت فلسطین در برابر حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه است که از هفتم اکتبر 2023 ادامه دارند.

یمن از نوامبر گذشته کشتی های رژیم صهیونیستی و نیز سایر کشتی هایی را که به سمت بنادر واقع در فلسطین اشغالی در حرکت هستند، در دریای سرخ و خلیج عدن هدف قرار می دهد.

در مقابل آمریکا و انگلیس برای حمایت از رژیم صهیونیستی سعی دارند با حمله به نقاط پراکنده آی در یمن، آن را از حملاتش علیه کشتی های اسراییلی منصرف کنند.

اما شورای عالی سیاسی یمن امروز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد تلاش های آمریکا برای در هم شکستن محاصره دریایی کشتی هایی که به سمت اراضی اشغالی در حرکت هستند و نیز حملات هوایی آمریکا و انگلیس به یمن شکست خواهند خورد.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 حمله هوایی آمریکا و انگلیس به الحدیده یمن" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 حمله هوایی آمریکا و انگلیس به الحدیده یمن"، کلیک کنید.