113 واحد مشاور املاک متخلف در لرستان پلمب شدند – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

113 واحد مشاور املاک متخلف در لرستان پلمب شدند - خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکسر، احمدرضا دالوند شامگاه شنبه در شورای مسکن و بازآفرینی شهری لرستان، اظهار داشت: به منظور پیگیری بیشتر طرح های نهضت ملی مسکن و مسایل حوزه شهرستان های استان، فرمانداران جلسات شورای مسکن را در شهرستان ها تشکیل و موارد را به شورای مسکن استان منعکس کنند.

وی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در ارتباط با موضوع ساماندهی مسکن و کنترل بازار، گفت: سه هزار و 200 بازرسی در سطح استان انجام شده که این بازرسی ها منجر به پلمب 113 واحد متخلف و غیرمجاز املاک شده است.

معاون عمرانی استانداری لرستان با تاکید بر اهتمام دولت به اجرای برنامه نهضت ملی مسکن، گفت: این برنامه را از اولویت های اساسی دولت است و باید در مسیر تحقق جهش ساخت مسکن پای کار باشیم.

دالوند با تاکید بر اهتمام بیشتر دستگاه های خدمت رسان و شهرداری ها در حوزه صدور پروانه در راستای قانون جهش تولید مسکن، افزود: در بسیاری از شهرستان ها به نقطه شروع رسیدیم و بناست در آینده نه چندان دور عملیات اجرایی و کلنگ زنی این طرح ها انجام شود.

وی گفت: بانک ها در انعقاد قرارداد و پرداخت تسهیلات می توانند کمک شایانی به طرح نهضت ملی مسکن داشته باشند.

معاون عمرانی استانداری لرستان، تاکید کرد: لازم است بازآفرینی بافت فرسوده شهری در راستای اجرای قانون جهش تولید مسکن در اولویت قرار گیرد.

دالوند با اشاره به بررسی و تایید محله «ماسور» به عنوان یکی از محلات هدف طرح بازآفرینی شهری، گفت: این محله به عنوان یک محله برای اجرای پروژه های بازآفرینی شهری در کمیسیون ماده پنج و ستاد بازآفرینی شهری شناخته و معرفی شد که از مزایای آن می توان به استفاده از ظرفیت قیر رایگان برای آسفالت معابر اشاره کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "113 واحد مشاور املاک متخلف در لرستان پلمب شدند – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "113 واحد مشاور املاک متخلف در لرستان پلمب شدند – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.