پلیس جان زن جوان را نجات داد/ خودکشی با مصرف قرص

پلیس جان زن جوان را نجات داد خودکشی با مصرف قرص

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از نجات جان زن جوانی که در یک قدمی مرگ قرار گرفته بود، خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تیکسر، سردار علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در پی مراجعه مرد جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مبنی بر گم شدن همسرش، کارآگاهان مجرب تحقیقات خود را آغاز کردند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت افزود: مرد جوان این طور ماجرا را توضیح داد، با همسرم اختلاف داشتم و ساعتی قبل با یکدیگر مشاجره پیدا کردیم اما او ناگهان سوییچ خودرویش را برداشت و با ماشین خانه را ترک کرد؛ همسرم مدام تهدید می کرد که بلایی سر خودش می آورد نگرانم بلایی سرش آمده باشد، لطفاٌ کمک کنید.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: بررسی های کارآگاهان نشان می داد که زن گمشده که کنترل خود را از دست داده و پیام هایی را به برخی از دوستان خود ارسال کرده و در آن ها ضمن طلب حلالیت از قصد خود برای خودکشی با قرص خبر داده است.

وی گفت: با اقدامات فوری و اطلاعاتی کارآگاهان، تردد خودروی زن گمشده در شمال شهر پیدا شد و ماموران با حضور در محل، او را در حالی که بر اثر مصرف قرص بیهوش شده بود، پیدا کردند.

سردار گودرزی متذکر شد: زن گمشده بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت اقدامات درمانی قرار گرفت که در ادامه خوشبختانه با تلاش پزشکان، جان وی نجات پیدا کرد.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ضمن ابراز خرسندی از نجات جان این زن، از خانواده ها خواست تا در صورت مشاهده علایم اقدام به خودکشی و افسردگی در نزدیکان خود، برای دریافت کمک و مشاوره به متخصصان مراجعه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلیس جان زن جوان را نجات داد/ خودکشی با مصرف قرص" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلیس جان زن جوان را نجات داد/ خودکشی با مصرف قرص"، کلیک کنید.