هواشناسی برای تهرانی ها هشدار صادر کرد

هواشناسی برای تهرانی ها هشدار صادر کرد

آفتاب نیوز :

اداره کل هواشناسی استان تهران از رگبار و باد شدید برای آسمان تهران در چند روز آتی خبر داد.

به گزارش تیکسر بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگو های همدیدی آسمان استان تهران، طی پنج روز آینده، آسمان کمی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.

همچنین پیرو هشدار سطح زرد شماره 13 مورخ 1403/2/30 و هشدار سطح نارنجی شماره 7 مورخ 1403/3/1 طی این مدت با نفوذ و فعالیت متناوب سامانه بارشی در سطح استان (به ویژه بخش های شمالی) در بعضی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید، در مناطق مستعد بارش تگرگ و در بخش های جنوبی استان وزش باد شدید لحظه ای و خیزش گردوخاک مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 33 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (سوم خردادماه) قسمتی ابری و وزش باد در بعضی ساعت ها افزایش ابر در بعدازظهر رگبار و رعدوبرق گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد و طی جمعه 4 خردادماه قسمتی ابری و وزش باد گاهی افزایش ابر در بعدازظهر رگبار و رعدوبرق با حداقل دمای 19 و حداکثر دمای 29 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هواشناسی برای تهرانی ها هشدار صادر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هواشناسی برای تهرانی ها هشدار صادر کرد"، کلیک کنید.