نیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیم

تیکسر/گیلان فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر گفت: امروز نیازمند دمیده شدن روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا به جامعه هستیم، زیرا ایمان و اخلاص و صداقت رمز پیروزی و ماندگاری ماست.

سردار ابراهیم جباری امروز، ۱۳ تیرماه در هفتمین سالگرد مدافع امنیت، شهید حسن عشوری و یادبود سه شهید گمنام شهر رودسر که در محل مزار شهدا برگزار شد، یادواره شهدا را فرصت تجلیل از شهدا و خانواده های معظم شهدا دانست و اظهار کرد: شهدای انقلاب و دفاع مقدس و مدافع حرم و مدافع امنیت و مدافع سلامت، از همه اقشار بودند.

وی با بیان اینکه شهدا در راه دفاع از اسلام و انقلاب مجاهدت کردند، افزود: رهبر انقلاب در بیانات اخیرشان از ارزشمندی کار مدافعان حرم یاد کردند.

فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر(عج)، عزت و اقتدار کشور را ارمغان شهدا دانست و تصریح کرد: شهدا صحنه‌های بی‌بدیلی را از ایثار و فداکاری و جانفشانی و دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب خلق کردند.

نیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیم

جباری با بیان اینکه وظیفه داریم در کنار یادواره شهدا، به معرفی مکتب و فرهنگ و تفکر و اندیشه ناب شهدا برای نسل‌های امروز و آینده بپردازیم، گفت: باید روح ایثار و مجاهدت شهدا را در قالب‌های گوناگون فرهنگی و هنری و کتاب و فیلم و… در فضای خانه و محله و مدرسه و دانشگاه بیان کنیم.

وی جوانان و نوجوانان را نیازمند آشنایی با مکتب شهدا جهت عبور از فراز و نشیب‌های انقلاب دانست و بیان کرد: نسل جوان باید در برابر حوادث و بحران‌ها، مردانه و جانانه و مومنانه و عاشقانه در صحنه بایستد و از کیان وطن و اسلام دفاع کند.

فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر، با اشاره به اخلاص و ایمان و صداقت و ولایتمداری شهدا، تصریح کرد: شهدا مظهر صبر و توکل بودند و امروز نیازمند دمیده شدن روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا به جامعه هستیم، زیرا ایمان و اخلاص و صداقت رمز پیروزی و ماندگاری ماست.

نیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیم

وی با بیان اینکه پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) مردانه در میدان ایستادند و از ارزش‌های اسلام دفاع کردند، گفت: خداوند به واسطه ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در دل دشمنان ترس ایجاد می‌کند.

جباری به عملیات موشک باران عین الاسد و اقدام علیه صهیونیست ها اشاره کرد و متذکر شد: خیلی ها نگران بودند، اما رهبر انقلاب آرامش و اطمینان داشتند، زیرا ایمان مهمترین عامل قدرت و تحرک و شجاعت یک رزمنده در برابر دشمنان است و مومن خالص صادق هرگز نمی ترسد.

وی با بیان اینکه امام و رهبری به منبع اصلی قدرت متصل بودند و لذا از هیچ ابرقدرتی نمی ترسیدند، خاطرنشان کرد: مکتب شهدا درس آموز و انسان ساز و عدالت خواه و خداجو و خستگی ناپذیر است و لذا برای تداوم راه شهدا باید در صحنه های انقلاب همچون انتخابات ها و راهپیمایی ها بمانیم و از اسلام و قرآن و نظام و کشور دفاع کنیم و تا میدان به دست نا اهلان و نامحرمان نیفتد.

فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر، جایگاه شهدا را بسیار رفیع دانست و تاکید کرد: انقلاب و نظام و کشور مدیون مجاهدت شهدا و ایستادگی خانواده های معظم آنان است.

نیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیم

جباری با بیان اینکه نزدیک قله هستیم و دشمنان را سرکوب و زمین گیر و ذلیل کرده ایم، ادامه داد: زندگی انبیا و ائمه سراسر تلاش و مجاهدت بود و امروز نیز رهبر انقلاب با همین روحیه جهان اسلام را مدیریت و راهبری می کنند؛ این در حالی است که در طول تاریخ بشریت، انسان های بی گناه زیادی به خاطر ضعف حکومت ها و نداشتن یک رهبر مقتدر که در مقابل قدرت ها بایستد و از عزتشان دفاع کند، نابود شدند.

وی با اشاره به نقش رهبر انقلاب در خنثی سازی نقشه های استکبار علیه ایران اسلامی، یادآور شد: آمریکا برای پرورش داعش ۷۰۰۰ میلیارد دلار خرج کرد تا منطقه را بگیرد و ذخایر را ببرد و نهایتا ایران را تصرف کند، اما با هدایت های رهبر انقلاب و جانفشانی مدافعان حرم به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی، نتوانست.

فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر، سردار سلیمانی را تیری در چشم دشمنان دانست و تاکید کرد: جمهوری اسلامی سه روز قبل از عملیات علیه اسرائیل به همه کشورها اطلاع داد و دشمنان همه امکاناتشان را به میدان آوردند، اما شاهد نمایش قدرت ایران و شکستن ابهت استکبار جنایتکار بودیم.

نیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیم

وی با بیان اینکه توطئه برای محاصره ایران به محاصره اسرائیل انجامید، اضافه کرد: امروز اسرائیل از پنج طرف محاصره است و راهی جز اضمحلال ندارد.

جباری رهبر انقلاب را نظریه پرداز جبهه مقاومت و حاج قاسم را مرد این میدان دانست و اضافه کرد: سید حسن نصرالله نقش بی بدیلی و بی نظیری در تکامل جبهه مقاومت داشت.

وی با بیان اینکه محور مقاومت معنای عملیات نظامی در خاورمیانه را تغییر داد، گفت: سردار سلیمانی جبهه عظیم سیاسی، نظامی، اجتماعی و بسیجی را در سوریه و عراق و لبنان و… شکل داد و هدایت کرد. در واقع مجاهدان جبهه مقاومت بصیرتی برخاسته از جهاد و تقوا دارند و می توانند دشمن را در اهداف شومش با شکست مواجه کنند.

فرمانده سابق سپاه حفاظت ولی امر، وصیت نامه حاج قاسم را درس ولایتمداری دانست و بیان کرد: در مکتب حاج قاسم، اطاعت محض از ولایت شرط پیروزی است.

وی با بیان اینکه امروز با جنگ شناختی و ادراکی دشمنان در فضای مجازی مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: دشمنان ارزش ها و باورها و ادراک جامعه ما نسبت به اسلام و انقلاب را آماج تخریب و تحریف و دروغ قرار داده اند و لذا باید به میدان بیاییم و به سوالات نسل جوان پاسخ دهیم تا بار دیگر دشمنان را به عقب برانیم.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیازمند روح ایمان و اخلاص و صداقت شهدا در جامعه هستیم"، کلیک کنید.