میزان افزایش حقوق بازنشستگان 1403 اعلام شد/ اعلام جزییات

میزان افزایش حقوق بازنشستگان 1403 اعلام شد/ اعلام جزییات

به گزارش خبرگزاری تیکسر، معاون اول رییس جمهور به تازگی در اظهارنظری اعلام کرده است: حداقل حقوق ماهانه بازنشستگان به حدود 10 میلیون تومان خواهد رسید.

محمد مخبر دیروز در آیین تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه سراسر کشور سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه دولت با جدیت پیگیر متناسب سازی حقوق بازنشستگان است و تا پایان دولت این موضوع حل خواهد شد، گفته است: حداقل کف حقوق ماهیانه 6 میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی از نظر دولت قابل قبول نیست و باید مساله حداقل حقوق دریافتی و افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هر چه سریعتر حل شود.

این اظهارات معاون اول رییس جمهور در حالی است که صولت مرتضوی، وزیر کار نیز در این جلسه تاکید داشته است: توجه به معیشت و افزایش حقوق بازنشستگان همزمان با اجرای طرح های توسعه درمان دنبال می شود.

پیش از این اما رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آینده درباره افزایش حقوق گروه های حقوق بگیر و بازنشستگان در لایحه بودجه 1403 گفت بود: ضریب حقوق حقوق بگیران 20 درصد افزایش پیدا کرد. بازنشستگان کف حقوق شان 9 میلیون تومان است.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میزان افزایش حقوق بازنشستگان 1403 اعلام شد/ اعلام جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میزان افزایش حقوق بازنشستگان 1403 اعلام شد/ اعلام جزییات"، کلیک کنید.