مهلت ثبت نام آزمون استخدامی «آموزگاری، دبیر و هنرآموز» تمدید شد – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی «آموزگاری، دبیر و هنرآموز» تمدید شد - خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکسر، مهلت ثبت نام آزمون استخدام مشاغل «آموزگاری، دبیر و هنرآموز» وزارت آموزش و پرورش سال 1403 تا یکشنبه 15 بهمن 1402 تمدید شد.

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبتنام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش «مشاغل آموزگار- دبیر و هنرآموز» سال
1403 منتشر شد.

با توجه به اصلاحات اعلام شده در دو مرحله، مهلت ثبت نام تا روز یکشنبه 15 بهمن 1402 تمدید شده و داوطلبان می توانند تا تاریخ ذکر شده با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی org.sanjesh.www و با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحیه های اول و دوم برای ثبت نام اقدام کنند.

ضمناً با توجه به اصلاحیه های اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی قبلاً در این آزمون ثبت نام کرده اند و یا تا پایان روز یکشنبه 15 بهمن 1402 نسبت به ثبت نام اقدام می کنند، می توانند در صورت تمایل، نسبت به ویرایش اطلاعات خود تا روز دوشنبه 16 بهمن 1402 اقدام کنند.

مهلت زمان ثبت نام اعلام شده (15 بهمن 1402) به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهلت ثبت نام آزمون استخدامی «آموزگاری، دبیر و هنرآموز» تمدید شد – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهلت ثبت نام آزمون استخدامی «آموزگاری، دبیر و هنرآموز» تمدید شد – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.