لزوم هماهنگی کامل با تشکل های مردمی و گروهای جهادی در مراسم اربعین امسال

مخبر در جلسه ستاد مرکزی اربعین تاکید کرد؛

لزوم هماهنگی کامل با تشکل های مردمی و گروهای جهادی در مراسم اربعین امسال

سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به برگزاری نسبتاً موفق و موثر رویداد بزرگ راهپیمایی اربعین در سال گذشته، از دبیرخانه ستاد مرکزی اربعین خواست ضمن پرهیز از موکول کردن انجام وظایف محوله به روزهای منتهی به اربعین با برگزاری جلسات منظم، مجری و زمانبندی اجرای وظایف را معین و اعلام کند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تیکسر، محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری در جلسه ستاد مرکزی اربعین که پیش از ظهر امروز چهارشنبه برگزار شد، با بیان اینکه مسیله راهپیمایی با شکوه اربعین برغم تلاش های دشمنان برای سانسور آن،   به کانون توجهات مردم جهان و یکی از جلوه های عزت جهان اسلام تبدیل شده است، بر ضرورت تلاش همه دستگاه ها برای رفع مشکلات و نواقص سال های گذشته و توجه به تامین نیازمندی های زایرین تاکید کرد.

سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به برگزاری نسبتا موفق و موثر این رویداد بزرگ در سال گذشته، از دبیرخانه ستاد مرکزی اربعین خواست با نگاهی آسیب شناسانه نقاط ضعف و چالش های موجود در روند برگزاری مراسم اربعین را احصا کرده و ضمن پرهیز از موکول کردن انجام وظایف محوله به روز های منتهی به اربعین، حداکثر ظرف دو هفته آینده با برگزاری جلسات منظم به صورت دقیق مجری و زمانبندی اجرای وظایف را معین و به ستاد مرکزی اربعین اعلام کنند.

«تاکید بر بسیج همه امکانات در زمینه حمل و نقل و به ویژه بهره گیری از ظرفیت مسیر های دریایی برای انتقال زایرین دیگر کشور ها به عراق»، «اهتمام ویژه نسبت به تامین غذای سالم، آب شرب کافی و تمهیدات بهداشتی و درمانی برای جلوگیری از گرمازدگی»، «تسریع در تکمیل طرح های نیمه تمام موثر در روند برگزاری مراسم اربعین»، «تمهید سازو کاری برای جلوگیری و کنترل سوانح جاده ای به ویژه در کشور عراق»، «برنامه ریزی برای خدمت رسانی به زایرین در 10 روز پایانی ماه صفر» و «دستور ویژه به وزرای صمت، امور اقتصادی و دارایی، راه و شهرسازی و رییس بانک مرکزی برای تامین اتوبوس لازم برای حمل و نقل زایرین» از دیگر محور های مهم سخنان مخبر در این جلسه بود.

سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به مردمی بودن راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع)، بر هماهنگی لازم با تشکل های مردمی و گرو های جهادی در مراسم اربعین امسال و همچنین ضرورت پرهیز از تصمیات خلق الساعه که منجر به توقف زایرین در پایانه های مرزی شود تاکید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم هماهنگی کامل با تشکل های مردمی و گروهای جهادی در مراسم اربعین امسال" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم هماهنگی کامل با تشکل های مردمی و گروهای جهادی در مراسم اربعین امسال"، کلیک کنید.