قیمت قطعی و علی الحساب خودروهای برقی وارداتی اعلام شد – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیکسر، بر اساس اطلاعیه شماره 2 سامانه خودروهای برقی وارداتی قیمت قطعی و علی الحساب خودروهای برقی اعلام شد.

قیمت مندرج در جدول شماره یک ، قیمت قطعی در مبادی ورودی بوده و هزینه ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … به قیمت های فوق اضافه می شود که واردکنندگان با رعایت آیین نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو می توانند نسبت به دریافت آن اقدام کرده و در موعد مقرر نسبت به تحویل خودرو اقدام کنند.

جدول شماره یک: قیمت فروش محاسباتی قطعی خودروهای برقی در مبادی ورودی واحد: ریال

قیمت قطعی و علی الحساب خودروهای برقی وارداتی اعلام شد

قیمت علی الحساب اعلام شده در جدول شماره دو، قیمت در مبادی ورودی بوده و هزینه ها و عوارض قانونی پس از ترخیص از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، هزینه های شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، کرایه حمل و … در هنگام صدور فاکتور نهایی به قیمت های قطعی و مصوب اضافه خواهد شد.

واردکنندگان می توانند پس از فراخوان اولیه و با دریافت 50 درصد قیمت علی الحساب نسبت به انعقاد قرارداد با متقاضی اقدام کنند.

جدول شماره دو: قیمت فروش محاسباتی علی الحساب خودروهای برقی در مبادی ورودی واحد: ریال

قیمت قطعی و علی الحساب خودروهای برقی وارداتی اعلام شد

با راه اندازی سامانه جدید عرضه خودروهای برقی وارداتی به آدرس https://evauto.ir/ متقاضیان برای خرید این خودروها باید مبلغ یک میلیارد ریال را در حساب خود، نزد یکی از شعب بانک های واجد شرایط اعلامی در سامانه به نام خودروهای برقی وارداتی وکالتی مسدود کنند.

متقاضیان تا ساعت 23:59 روز شنبه پنجم خرداد 1403 می توانند ثبت نام انجام داده و یک اولویت از سبد محصولات اعلامی در سامانه را انتخاب کنند.

متقاضیان همچنین تا ساعت 13:00 روز چهارشنبه هفته جاری دوم خرداد 1403 فرصت واریز و مسدود کردن وجه را در یکی از حساب های خود نزد شعب بانک های واجد شرایط اعلامی در سامانه دارند.

صبح امروز متقاضیان خودروهای برقی وارداتی امکان انتخاب خودرو از میان 5 خودرو عرضه شده در سامانه را داشتند که با افزایش 4 خودرو دیگر به لیست خودروهای عرضه شده تعداد خودروهای برقی وارداتی عرضه شده در سامانه به 9 خودرو رسیده است.

خودروهای عرضه شده در سامانه عبارتند از:

Sinogold-Tangoo5

HongQI-EQM5EV

Honda-ENSI

Audi-Q5

KMCEJ7

LUNA-GRE

VOLkswagen-ID.4Zrozz

Honda-E:NSI

Audi-Q4e-Q4e-tron

قیمت قطعی و علی الحساب خودروهای برقی وارداتی اعلام شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت قطعی و علی الحساب خودروهای برقی وارداتی اعلام شد – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت قطعی و علی الحساب خودروهای برقی وارداتی اعلام شد – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.