قدردانی استاندار خراسان رضوی از حماسه حضور مردم در بدرقه شهدای خدمت

قدردانی استاندار خراسان رضوی از حماسه حضور مردم در بدرقه شهدای خدمت

تیکسر/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی در پیامی از حماسه حضور مردم استان در بدرقه پیکر مطهر خادم الرضا، شهید جمهور آیت الله سیدابراهیم رییسی و شهدای خدمت قدردانی کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، متن پیام یعقوبعلی نظری به شرح زیر است:

مردم ولایتمدار و قدرشناس استان خراسان رضوی، شهید آیت الله سیدابراهیم رییسی و شهدای خدمت که بر پای بوسی حضرت رضا(ع) و دستبوسی محرومان افتخار می کردند، امروز بر فراز قلوب و دستان شما تا بهشت ابدی بدرقه شدند.

آفرین بر شما مردم ولایتمدار و غیور که پاسخ خدمات و تلاش های بی وقفه آن شهید جمهور و همراهشان را با قلوب مملو از عشق و محبت خویش دادید. رحمت خدا بر شما مردم خراسان که با بصیرت خویش قدردان خادمین صدیق خود هستید.

تحیت خدا بر شما که چشم دشمن خیره سر نظام را کور کردید و با حضور خویش لرزه بر اندام آنان انداختید.

سلام خدا بر شما که نظام و کشور را با حضور خویش بیمه کردید و درود بر شما که به تاسی از امام خویش، سروقامت و مستحکم در برابر همه توطیه های خارجی و داخلی همچون سد محکمی ایستاده و دل امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) را شاد کردید.

ما خدمتگزاران شما نه تنها از داغ از دست دادن سیدالشهدای خدمت، شهید آیت الله سیدابراهیم رییسی و یاران باوفای ایشان دلسرد نشده بلکه به واسطه حضور وفادارانه و پرشور شما دلگرم تر از همیشه در عرصه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و توسعه و آبادانی ایران اسلامی استوارتر و کوشاتر از قبل خواهیم بود و از امام هشتم علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه والثنا می خواهیم که این مردم قدرشناس و رهبر شایسته آنان را در کنف لطف و رحمت و عنایات خویش قرار دهد، باشد که سعادت دنیا و آخرت نصیب همه ما گردد.

یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی استاندار خراسان رضوی از حماسه حضور مردم در بدرقه شهدای خدمت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی استاندار خراسان رضوی از حماسه حضور مردم در بدرقه شهدای خدمت"، کلیک کنید.