شهید «آیت الله رییسی» خادم شایسته و واقعی ملت ایران بود – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

شهید «آیت الله رییسی» خادم شایسته و واقعی ملت ایران بود - خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

اسماعیل دستگزار در گفت و گو با خبرنگار تیکسر با تسلیت شهادت رییس جمهور مردمی و همراهان ایشان اظهار کرد: شهدای بزرگوار این حادثه تلخ و ناگوار، عمر با برکت خود را در خدمت به اسلام و ایران عزیز، در طبق اخلاص نهادند و در مسیر خدمت صادقانه و خالصانه به ملت شریف ایران، به فیض عظمای شهادت نایل آمده اند.

وی افزود: بی تردید ملت بزرگ ایران، قدردان خدمات خالصانه و صادقانه خدمتگزاران خویش است و نام این شهدای گرانقدر و والامقام، در صحیفه تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی و ایران عزیز با افتخار ثبت خواهد شد.

مدیر کانون فرهنگی و هنری آستان مقدس امامزاده حضرت سید ابراهیم خراسانی (ع) شهر لاهرود خاطر نشان کرد: همه شهدای عزیز در چند سال اخیر در کسوت رییس جمهور و وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، امامت جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی نقشی تاریخی، اثرگذار و ماندگار در کشورمان داشته اند.

دستگزار ادامه داد: اعتلای بیش از پیش جایگاه ایران در نظام داخلی و بین الملل، تقویت همگرایی و تحکیم پیوندهای دوستی و مودت میان کشورها و ملت های منطقه و نیز شکل گیری مناسباتی سازنده در نظام بین المللی و حمایت از استقرار عدالت در سطح منطقه و جهان، بخشی از تلاش های خستگی ناپذیر این شهیدان گرانقدر است.

وی گفت: گرچه جهاد و شهادت آرمان مردان بزرگ است و همزمان با سالروز میلاد مقدس حضرت ابوالحسن علی ابن موسی الرضا (ع) جای هرگونه تبریک بر این ارتقاء و وصل و لقاء دارد اما قطع آن همه خدمات خالصانه رییس جمهور فقید حضرت آیت الله رییسی (ره) از مردم وفادار ایران اسلامی جای عزای عمومی دارد.

مدیر کانون فرهنگی و هنری آستان مقدس امامزاده حضرت سید ابراهیم خراسانی (ع) شهر لاهرود بیان کرد: اما همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای یاد آور شدند مسیولین با جدیت چند برابری مشغول کارهای خود هستند و هیچ اختلالی در کار کشور به وجود نمی آید.

دستگزار تصریح کرد: بی شک شهادت این خدمتگزاران برجسته کشور، خللی در عزم دستگاه دیپلماسی و خدمت رسان در تامین منافع ملی و نقش آفرینی موثر و سازنده جمهوری اسلامی ایران در معادلات منطقه ای و بین المللی ایجاد نخواهد کرد.

وی با اشاره به آخرین فراز از وصیت نامه الهی و سیاسی حضرت امام خمینی (ره) گفت: با رفتن یک خدمتگزار در سدّ آهنین ملت خللی حاصل نخواهد شد چرا که طبق فرموده امام راحل (ره)، خدمتگزاران بالا و والاتر در خدمت هستند و خداوند نگهدار این ملت و مظلومان جهان است.

مدیر کانون فرهنگی و هنری آستان مقدس امامزاده حضرت سید ابراهیم خراسانی (ع) شهر لاهرود با اشاره به فرمایش امام راحل (ره) مبنی بر اینکه شهادت هنر مردان خدا و فخر اولیای الهی و پاداشی شایسته از سوی خداوند به بندگان برگزیده خویش است، افزود: آیت الله رییسی آن مرد الهی و خادم شایسته و واقعی ملت ایران، همه عمر پربرکت خویش را در راه خدمتگزاری به نظام مقدس اسلامی و اعتلای دین و انقلاب سپری کرد و بدون شک شهادت، والاترین اجر و پاداش برای سال ها مجاهدت خالصانه و تلاش خستگی ناپذیر و جهادی این شهید عالیقدر عرصه مقدس خدمت بود و به یقین نام و یاد نیک این خدمتگزار صدیق و دلسوز نظام اسلامی برای همیشه در خاطر شریف مردم قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.

وی در خاتمه سخنان خود برای روح بلند خادم ریوف القلب امام رضا (ع)، سید الشهدای سرافراز عرصه خدمت، فدایی ملت و ولایت، رییس جمهور جهادی و مردمی و همراهان شهید ایشان علو درجات نزد خدای سبحان و برای خانواده های محترم آنان صبر و شکیبایی مسیلت کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید «آیت الله رییسی» خادم شایسته و واقعی ملت ایران بود – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید «آیت الله رییسی» خادم شایسته و واقعی ملت ایران بود – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.