شرکت های بزرگ خوزستان باید حساب های خود را به استان منتقل کنند – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

شرکت های بزرگ خوزستان باید حساب های خود را به استان منتقل کنند - خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکسر، عیسی پورسلیمی پیش از ظهر امروز دوشنبه در دیدار با جمعی از مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان خوزستان اظهار کرد: این ستاد سال گذشته ۱۶۴ جلسه برای رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی بزرگ و خُرد استان تشکیل داد و این آمادگی وجود دارد که به مشکلات حقوقی و قضائی شرکت‌های دانش‌بنیان نیز رسیدگی کند.

معاون قضائی رئیس کل دادگستری خوزستان افزود: برخی از اقدامات قوه قضائیه از جمله دادرسی الکترونیک و استفاده از نظام نیمه آزادی (پابند الکترونیک) با همکاری این شرکت‌ها در حال انجام است و در بسیاری موارد دیگر تولیداتی عرضه شده که کشور را از واردات بی‌نیاز کرده است.

مسئول پیگیری اجرای مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری خوزستان با اشاره به مهم‌ترین مشکلات پیش‌روی این شرکت‌ها در استان گفت: عدم اجرای کامل قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و اولویت خرید از این شرکت‌ها، عدم همکاری برخی سازمان‌ها و ادارات، زمان‌بر بودن اخذ مجوزها در برخی سازمان‌ها، عدم تأمین ارز و مواد اولیه مورد نیاز، مشکلات واگذاری اراضی، کمبود کارگر متخصص، ناپایداری بازار و تلاطم ارزی، پذیرش سنتی مشتری و عدم بازاریابی به روش‌های نوین، از جمله این مشکلات است که بخشی از آن با اراده مدیران آن قابل رفع و برخی نیز نیاز به ورود نهادهای قضائی و دولتی دارد.

وی افزود: بارها در ستاد اقتصاد مقاومتی استان تاکید شده که شرکت‌های بزرگ خوزستان باید حساب‌های درآمدی خود را به استان منتقل کنند تا بانک‌ها بتوانند با استفاده از این اعتبار، تسهیلات مورد نیاز را به مشتریان خود به ویژه فعالان اقتصادی ارائه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرکت های بزرگ خوزستان باید حساب های خود را به استان منتقل کنند – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرکت های بزرگ خوزستان باید حساب های خود را به استان منتقل کنند – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.