رهبر انقلاب: رییس جمهور فقید ما نسبت به مسایل مرزی با ارمنستان بسیار حساس بود

در دیدار با نخست وزیر ارمنستان؛

رهبر انقلاب: رییس جمهور فقید ما نسبت به مسایل مرزی با ارمنستان بسیار حساس بود

رهبر انقلاب در دیدار با نخست وزیر ارمنستان فرمودند: رییس جمهور فقید ما نسبت به مسایل مرزی مربوط به ارمنستان  و حوادث اطراف این قضیه، بسیار حساس بود و باید این حساسیت ها و مراقبت ها همچنان لحاظ شوند دگی از دولت و ملت این کشور، این ضایعه را به حضرت آیت الله خامنه ای و ملت ایران تسلیت گفت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تیکسر، نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان پیش از ظهر امروز در دیدار با رهبر انقلاب اسلامی مراتب تاثر و همدردی ملت و دولت ارمنستان را اعلام کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار ضمن قدردانی از ابراز همدردی نخست وزیر ارمنستان، به مشترکات تاریخی و جغرافیایی و منافع مشترک ایران و ارمنستان اشاره کردند و گفتند: سیاست جمهوری اسلامی ایران مبنی بر گسترش روز افزون روابط با ارمنستان، تحت هدایت آقای مخبر ادامه پیدا خواهد کرد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تاکید نخست وزیر ارمنستان مبنی بر راهبردی بودن روابط دو کشور افزودند: تاکید اینجانب مبنی بر گسترش همکاری ها ناظر بر راهبردی بودن روابط است، اما مهم این است که روابط ایران و ارمنستان مخالفینی دارد که بر همین اساس باید مسایل مربوط به دو کشور با دقت و مراقبت انجام شود.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطر نشان کردند: رییس جمهور فقید ما نسبت به مسایل مرزی مربوط به ارمنستان  و حوادث اطراف این قضیه، بسیار حساس بود و باید این حساسیت ها و مراقبت ها همچنان لحاظ شوند و ما باید خودمان بتوانیم منافع خود را تامین کنیم.

نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان نیز در این دیدار گفت: ما از شنیدن خبر درگذشت رییس جمهور و وزیر امور خارجه ایران و همراهان ایشان در سانحه هوایی شوک زده شدیم و در بهت هستیم، اما همانگونه که حضرتعالی گفتید، مطمینیم که تحت هدایت ها و رهبری شما خللی در امور ایران به وجود نخواهد آمد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبر انقلاب: رییس جمهور فقید ما نسبت به مسایل مرزی با ارمنستان بسیار حساس بود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبر انقلاب: رییس جمهور فقید ما نسبت به مسایل مرزی با ارمنستان بسیار حساس بود"، کلیک کنید.