دیگر مجبور خواهید بود تبلیغات اینستاگرام را تا آخر ببینید!

به گزارش خبرگزاری تیکسر و براساس گزارش مجله تیکسر، براساس گزارش کاربران در ردیت، اینستاگرام درحال آزمایش قابلیت جدیدی به نام Ad Breaks است که کاربران را مجبور می کند برای ادامه ی اسکرول کردن در فیدها، ابتدا تبلیغات 3 تا 5 ثانیه ای را تماشا کنند. این تبلیغات باعث اختلال در گشت وگذار کاربران در فضای اینستاگرام خواهد شد.

اسکرین شات از قابلیت Ad Break در اینستاگرام

متا، شرکت مادر فیسبوک و اینستاگرام، همیشه برای ادامه ی بقا خود تا حدودی به تبلیغات متکی بوده؛ اما اکنون به نظر می رسد وجود چالش هایی همچون قوانین سختگیرانه تر برای حفظ حریم خصوصی و ظهور تیک تاک باعث شده است تا دست به دامان قابلیت های جدید شود.

قابلیت Ad Break اینستاگرام

اینستاگرام همیشه با واردکردن تبلیغات به فیدها موفق شده است که پست های تحت حمایت اسپانسرها را شبیه به محتواهای عادی جلوه دهد و از این طریق تبلیغات را وارد محتواهای خود کند.

متا هنوز قابلیت Ad Breaks را به طور رسمی تایید نکرده است؛ اما با توجه به نظرات کاربران در ردیت و ایکس به نظر می رسد به زودی با موجی از اعتراضات و انتقادات مواجه شود.

بسیاری از کاربران این قابلیت را یک تصمیم وحشتناک خطاب و اعلام کردند که با اضافه شدن Ad Breaks، اینستاگرام را ترک خواهند کرد. برخی معتقدند که قابلیت مورد بحث باعث کاهش فعالیت کاربران خواهد شد. کاربری در ایکس اعلام کرد که ترجیح می دهد از اینستاگرام به تیک تاک مهاجرت کند.

متا در حال انجام آزمایش A/B برای سنجش واکنش کاربران و تاثیر این قابلیت بر درآمد ناشی از تبلیغات است. با توجه به ارایه ی محدود قابلیت یادشده، باید دید که آیا اینستاگرام آن را به طور گسترده دردسترس همه ی کاربران قرار خواهد داد یا نه.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیگر مجبور خواهید بود تبلیغات اینستاگرام را تا آخر ببینید!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیگر مجبور خواهید بود تبلیغات اینستاگرام را تا آخر ببینید!"، کلیک کنید.