ده ها جلسه آشتی کنان هم فایده ای ندارد/ نکونام محکم با رویه اول فصل به سمت قهرمانی

ده ها جلسه آشتی کنان هم فایده ای ندارد نکونام محکم با رویه اول فصل به سمت قهرمانی

جواد نکونام در مصاحبه آخر خود بار دیگر کنایه هایی را به صورت غیر مستقیم به مسیولان باشگاه استقلال زد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تیکسر، جواد نکونام با بیان اینکه مجبورم در برخی از مسایل ریز هم دخالت کنم، چون تعداد آدم های حرفه ای در باشگاه های ایران کم است، بار دیگر نشان داد که قصد تغییر رویه ندارد و می خواهد به مبارزه خود تا پایان فصل ادامه بدهد. به نظر می رسد دیگر کسی به دنبال آشتی دادن نکونام و خطیر هم نیست و شاید اساساً آنها اصلاً قهر نباشند که نیاز به آشتی کردن داشته باشند، اما رویه جواد نکونام عوض نشده و حتماً او بابت بعضی از اتفاقات در باشگاه و مثلاً برکناری چند نفر از عوامل رسانه ای خودش دلخور است.

شاید یکی از دلایلی که نکونام ترجیح داده تغییر رویه ندهد این است که توانسته تیمش را حداقل تا امروز در صدر جدول رده بندی حفظ کند. او تصور می کند که باشگاه قدم مثبتی به سمت او بر نمی دارد. در چنین شرایطی حتی برگزاری ده ها جلسه آشتی کنان هم هیچ فایده ای ندارد و همه خانواده استقلال باید بپذیرند که رابطه نکونام و خطیر هیچ وقت آنچنان که باید و شاید حسنه نمی شود. اینکه نکونام تا کی می تواند با همین منوال جلو برود و استقلال را در صدر جدول حفظ کند سوال مهمی است که جواب آن را در هفته های آینده خواهیم گرفت، اما مسلماً خوب نبودن رابطه طرفین یک جایی و یک روزی آسیب خود را به استقلال می رساند و در این قضیه هیچ شک و تردیدی وجود ندارد.

نکونام همچنان از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات هم راضی نیست و عقیده دارد که علی خطیر نتوانسته بازیکن بزرگی را جذب کند هرچند که نظر مسیولان باشگاه چیز دیگری است و البته نکونام هم سعی می کند در تمام مصاحبه های خود از بازیکنان استقلال حمایت و تشکر کند چون می داند که همین بازیکنان باید تا پایان فصل برایش بازی کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ده ها جلسه آشتی کنان هم فایده ای ندارد/ نکونام محکم با رویه اول فصل به سمت قهرمانی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ده ها جلسه آشتی کنان هم فایده ای ندارد/ نکونام محکم با رویه اول فصل به سمت قهرمانی"، کلیک کنید.