داستان تلخ زندگی بروس ویلیس ستاره سینما

داستان تلخ زندگی بروس ویلیس ستاره سینما

آفتاب نیوز :

این کتاب که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده قرار است در سال 2025 توسط انتشارات ماریا شرایور منتشر شود و در واقع راهنمایی الهام بخش برای کسانی خواهد بود که دنبال حمایت از بیماران مبتلا به زوال عقل هستند.

«اما همینینگ» همسر «بروس ویلیس» در مصاحبه اخیر خود عنوان کرده است: «برای بسیاری از مردم، اولین نقطه برخورد با این بیماری در مطب پزشکشان دریافت می شود. من فکر می کنم بسیار مهم است که چگونه این اطلاعات از پزشک به بیمار و عزیزان منتقل شود. داشتن منابع و اطلاعات در دسترس ضروری است. من از تجربه خود و سایر شرکای مراقبتی که با آن ها صحبت کرده ام متوجه شدم که داستان های ما متاسفانه مشابه است».

به گزارش گاردین، بیماری «بروس ویلیس» برای نخستین بار در مارس 2022 علنی شد، زمانی که خانواده او اعلام کردند به دلیل اختلالی که باعث مشکل در زبان یا گفتار می شود، از بازیگری کناره گیری می کند. یک سال بعد، اعلام شد که او به طور رسمی مبتلا به زوال عقل فرونتوتمپورال (FTD) شده است. به گفته موسسه ملی پیری، علایم این بیماری شامل مشکلات عاطفی، مشکل در برقراری ارتباط، دشواری در راه رفتن و مشکل در کار است.

هنگامی که بیماری این بازیگر علنی شد، بازیگران و کارگردانانی که با «ویلیس» همکاری کرده بودند اعلام کردند که سال ها نگرانی های خود را در مورد وضعیت شناختی او بیان کرده اند، زیرا او همواره تلاش می کرد تا دیالوگ ها را به خاطر بسپارد.

در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی، «اما همینینگ» فاش کرد که مراقب اصلی «بروس ویلیس» شده و عنوان کرد دشوار است بدانیم که آیا این بازیگر 68 ساله به طور کامل بیماری خود را درک کرده است یا خیر.

«بروس ویلیس» بیشتر برای بازی در نقش افسر پلیس نیویورک «جان مک کلین» در مجموعه فیلم های اکشن و موفق «جان سخت» شناخته شده است که بین سال های 1988 تا 2013، پنج قسمت از آن ساخته شد. 

او همچنین سابقه نقش آفرینی در فیلم های تحسین شده ای، چون «پالپ فیکشن» (1994)، «حس ششم» (1999) و «قلمرو طلوع ماه» (2012) را نیز در کارنامه دارد. 

«ویلیس» سابقه درخشانی در عرصه تلویزیون نیز دارد که از مهم ترین آن ها می توان به بازی در نقش کارآگاه «دیوید ادیسون» در کمدی درام «Moonlighting» اشاره کرد که بین سال های 1985 تا 1989 از شبکه ABC پخش می شد و یک جایزه گلدن و یک جایزه امی برای او به ارمغان آورد. او همچنین برای بازی در سریال «دوستان» (Friends) به عنوان بازیگر میهمان در سال 2000 برنده یک جایزه دیگر امی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "داستان تلخ زندگی بروس ویلیس ستاره سینما" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "داستان تلخ زندگی بروس ویلیس ستاره سینما"، کلیک کنید.