خانواده شهدا باید در نشر آثار شهدا همت مضاعف داشته باشند

خانواده شهدا باید در نشر آثار شهدا همت مضاعف داشته باشند

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان تاکید کرد که خانواده شهدا باید در نشر آثار شهدا همت مضاعف کرده و آثار شهدا را در اختیار عموم مردم قرار دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تیکسر، محمدحسین رنجبر رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان به دیدار خانواده سردار شهید رضا زارعی رفت و با دیدار از خانواده این شهید سعید و دلجویی از همسر و دختران این شهید حرم، فرارسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.

محسن دهقانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در حاشیه این دیدار با تأکید بر حرکت همه جانبه دانشگاهیان در مسیر اهداف انقلاب اسلامی گفت: خانواده شهدا باید در نشر آثار شهدا همت مضاعف کرده و آثار شهدا را در اختیار عموم مردم قرار دهند تا جوانان با مطالعه دشواری ها و سختی های راه این عزیزان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع حرم بیشتر مأنوس شوند وادامه دهنده این مسیر گرانبها باشند.

احسان محمدی نژاد معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس هم  با قدردانی از خانواده شهید زارعی، او را یکی از دلاورمردان بزرگ انقلاب اسلامی خواند که به عنوان شهید مدافع حرم و پشتیبان امام و انقلاب با جانفشانی کردن، برای زنده نگه داشتن اسلام، سال های متمادی با دشمنان صهیونیستی، گروهک تروریستی داعش و استکبار جهانی جنگید و در نهایت به درجه رفیع شهادت رسید.

این دیدار که به همت امور ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و همراهی جمعی از دانشگاهیان برگزار شد با تجلیل از فرزندان این شهید حرم به نام های ملینا، فاطمه و ماریه زارعی به پایان رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانواده شهدا باید در نشر آثار شهدا همت مضاعف داشته باشند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانواده شهدا باید در نشر آثار شهدا همت مضاعف داشته باشند"، کلیک کنید.