خادم الرضا به امام رضا(ع) پیوست

خادم الرضا به امام رضا(ع) پیوست

«شهید جمهور» عنوان پویشی است که همزمان با خبر درگذشت شهادت گونه رییس جمهور آیت الله سید ابراهیم رییسی و جمعی از همراهان گرامی ایشان در سطح پایتخت به اجرا درآمده است. 

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تیکسر، همزمان با سانحه هوایی ناگوار شهادت عالم مجاهد، شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور اسلامی ایران، دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، دکتر رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همراهان گرامی ایشان پویشی تحت عنوان «شهید جمهور»  در فضاسازی شهری پایتخت اجرا شد. 

این پویش توسط سازمان زیباسازی شهر تهران بر سازه های تبلیغات شهری پایتخت اکران شده است. 

در این پویش از جملاتی همچون:” سید شهیدان اهل خدمت شهید سید ابراهیم رییسی”، “خدمت به خلق ثوابش شهادت است”، “رییس جمهور ایران شهادت مبارک”، “بال در بال شهادت مزد خدمت را گرفت”، “خدام خلق را لقبی جز شهید نیست”، “خرید خام خود را شب ولادت خویش”، “خادم الرضا به امام رضا پیوست” و “خادم مردم به شهدا پیوست” در رثای شهادت این شهیدان والا مقام استفاده شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خادم الرضا به امام رضا(ع) پیوست" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خادم الرضا به امام رضا(ع) پیوست"، کلیک کنید.