جابه جایی 509 هزار مسافر در سال جاری در کرمانشاه

جابه جایی 509 هزار مسافر در سال جاری در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری تیکسر کرمانشاه، سید شهرام کهریزی اظهار کرد: طی 2 ماهه سال جاری 509 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای استان کرمانشاه در قالب 58 هزار سفر جابه جا شده اند.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه بیش از 509 هزار مسافر توسط ناوگان عمومی مسافر جابه جا شده اند که نسبت به سال گذشته با جابه جای بیش از 479 هزار مسافر شاهد رشد 6 درصدی تردد مسافر هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه تصریح کرد: 141 هزار مسافر توسط ناوگان اتوبوسی استان کرمانشاه در قالب هفت هزار و 624 سفر جابه جا شده اند.

وی عنوان کرد: طی 2 ماهه سال جاری 245 هزار مسافر توسط ناوگان مینی بوسی در قالب بیش از 14 هزار سفر جابه جا شده اند که نسبت به سال گذشته 24 درصد افزایش داشته و 123 هزار مسافر نیز با استفاده از سواری سفرهای خود را انجام داده اند.

کهریزی در پایان افزود: مسافران می توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود از پایانه های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر را از طریق سامانه 141 مرکز مدیریت راه ها به این اداره کل اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه به تخلف شرکت ها و رانندگان رسیدگی شود.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جابه جایی 509 هزار مسافر در سال جاری در کرمانشاه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جابه جایی 509 هزار مسافر در سال جاری در کرمانشاه"، کلیک کنید.