تعطیلی مدارس برخی از شهرستان ها در خراسان رضوی

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده فعالیت برخی مدارس شهرستان های خراسان رضوی در نوبت صبح و عصر فردا، یکشنبه 15 بهمن غیرحضوری شد.

تعطیلی مدارس برخی از شهرستان ها در خراسان رضوی

آفتاب نیوز :

حسین محمدزاده گنج اظهار کرد: با توجه به اینکه شرایط جوی فردا یکشنبه از وضعیت بهتری برخوردار است تنها مدارس برخی شهرستان ها تا این لحظه تعطیل اعلام شده اند.

وی با بیان اینکه تا این لحظه فقط فعالیت آموزشی در تمامی مقاطع صبح و عصر شهرستان قوچان تعطیل است، بیان کرد: همچنین فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی شهرستان های گلبهار و چناران در نوبت صبح و عصر به صورت غیرحضوری خواهد بود.

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی اظهار کرد: همچنین فعالیت آموزشی مدارس ابتدایی در شهرستان های فریمان، جلگه رخ، طرقبه شاندیز و کدکن تربت حیدریه در نوبت صبح به صورت غیرحضوری و از طریق پیام رسان شاد برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: تمامی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها، مدارس استثنایی و فعالیت مراکز جامع سنجش آموزش و توانبخشی مناطق و شهرستان های یاد شده تعطیل هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تعطیلی مدارس برخی از شهرستان ها در خراسان رضوی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تعطیلی مدارس برخی از شهرستان ها در خراسان رضوی"، کلیک کنید.