ترافیک سنگین، مامور قلابی را به دام انداخت

ترافیک سنگین، مامور قلابی را به دام انداخت

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک مامور قلابی در محدوده تهران نو خبر داد.

به گزارش تیکسر، سرهنگ رسول بهرامی در این باره گفت: ماموران تیم گشت کلانتری 114 غیاثی، حین گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی خود به یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ که در حال با آژیر و گردان در پشت شیشه بود، مواجه شده و به آن مشکوک شدند.  

وی با بیان اینکه راننده این خودرو بدون آنکه سرنشین دیگری داشته باشد، تنها در هنگام عبور از ترافیک سنگین از چراغ گردان استفاده کرده بود، گفت: در همین راستا ماموران پلیس برای بررسی موضوع، خودروی مذکور را متوقف کرده و از راننده خودرو خواستند تا مدارک هویتی و مجوز نصب ادوات منصوب را ارایه کند، اما پس از بررسی مدارک هویتی مشخص شد که کارت شناسایی کپی شده به صورت رنگی بوده و آژیر و گردان نصب شده بر روی خودرو نیز مصوب نبوده و از بازارهای غیر مجاز تهیه شده است.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در بررسی اولیه از خودرو متهم دو دستگاه بی سیم و حکم ماموریت جعلی نیز کشف و ضبط شد، گفت: در همین راستا این فرد به مقر انتظامی منتقل و خودرویش نیز توقیف شد. متهم تحت بازجویی قرار گرفت و در حالی که چاره ای به جز بیان حقیقت نداشت در تحقیقات اولیه به جرم خود مبنی بر غصب عناوین اعتراف کرد.

بهرامی از تشکیل پرونده برای مامور قلابی دستگیر شده خبر داد و گفت: برای این فرد پرونده ای تشکیل شد و او به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترافیک سنگین، مامور قلابی را به دام انداخت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترافیک سنگین، مامور قلابی را به دام انداخت"، کلیک کنید.