تدوین بسته‌های آموزشی برای گروه‌های سنی آسیب‌پذیر در پیاده‌روی اربعین

تدوین بسته‌های آموزشی برای گروه‌های سنی آسیب‌پذیر در پیاده‌روی اربعین

رییس مرکز جوانی جمعیت، سلامت خانواده و مدارس وزارت بهداشت با اشاره به استقبال گسترده مردم از پیاده روی اربعین، گفت: بسته‌های آموزشی و تصویری برای گروه‌های سنی آسیب‌پذیر که در این مراسم شرکت می‌کنند، در حال تهیه است.

به گزارش تیکسر، دکتر صابر جباری فاروجی اظهار داشت: در مراسم پیاده‌روی اربعین، گروه‌های سنی مادران باردار، نوزادان، کودکان و سالمندان جزو گروه‌های سنی آسیب‌پذیر هستند که مخاطراتی از جمله گرمازدگی ممکن است بیشتر این گروه‌ها را تحت تاثیر قرار دهد.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، وی ادامه داد: در راستای ارتقای آگاهی و سلامت زائران پیاده‌روی اربعین، توصیه‌های وزارت بهداشت به گروه‌های آسیب‌پذیر در قالب ویدیو کلیپ‌های یک دقیقه‌ای در حال تهیه است تا در سطح جامعه اطلاع رسانی شود.

رییس مرکز جوانی جمعیت، سلامت خانواده و مدارس وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: برای موکب‌دارانی که خدمات سلامت ارائه می‌کنند در مورد ارائه خدمات و تجهیزات مورد نیاز برای گروه‌های آسیب‌پذیر نیز توصیه‌های مفیدی داریم که این تولیدات آماده شده و در اختیار موکب‌داران قرار می‌گیرد.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تدوین بسته‌های آموزشی برای گروه‌های سنی آسیب‌پذیر در پیاده‌روی اربعین" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تدوین بسته‌های آموزشی برای گروه‌های سنی آسیب‌پذیر در پیاده‌روی اربعین"، کلیک کنید.