بالگرد هلال احمر به کمک مهار آتش سوزی اراضی جنگلی ایوان آمد

بالگرد هلال احمر به کمک مهار آتش سوزی اراضی جنگلی ایوان آمد

تیکسر/ایلام مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام گفت: بالگرد جمعیت هلال احمر  برای کمک به مهار آتش سوزی وارد مناطق دچار حریق شده و نسبت عملیات  به جابجایی نیروهای امدادی برای اطفا حریق در مناطق مذکور انجام گرفت. 

«مجید بیگلریان» در گفت و گو با تیکسر اظهار کرد: در پی وقوع آتش سوزی گسترده در اراضی منطقه سه گانه در شهرستان ایوان که دیروز  بر اثر صاعقه دچار حریق شده بود، به دلیل کوهستانی و سخت گذر بودن منطقه با وجود تلاش نیروهای طبیعی و مردمی، مهار آتش سوزی را با مشکل مواجه کرده بود.

مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام گفت: امروز با شعله ور شدن آتش از طرف ارتفاعات کرمانشاه و ایلام و با درخواست استاندار ایلام از جمعیت هلال احمر و در پی تدابیر ستاد مدیریت بحران کشور برای اطفا حریق از سوی وزیر کشور مبنی بر استقرار بالگرد در مناطق مستعد حریق، امروز عصر  یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر  برای کمک به مهار آتش سوزی وارد این منطقه شد و نسبت عملیات  به جابجایی نیروهای امدادی برای اطفا حریق در مناطق مذکور انجام گرفت. 

وی افزود: تا این لحظه نمی توان به طور دقیق آماری از خسارت ناشی از آتش سوزی اعلام کرد، احتمال می رود حدود 40 هکتار از اراضی جنگلی در ایوان و گیلانغرب دچار حریق شده است.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بالگرد هلال احمر به کمک مهار آتش سوزی اراضی جنگلی ایوان آمد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بالگرد هلال احمر به کمک مهار آتش سوزی اراضی جنگلی ایوان آمد"، کلیک کنید.