باقری: مسلمانان جهان با تحریم همه جانبه رژیم صهیونیستی در کنار مردم فلسطین بایستند

باقری: مسلمانان جهان با تحریم همه جانبه رژیم صهیونیستی در کنار مردم فلسطین بایستند

علی باقری، سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در آستانه عید سعید قربان با ارسال پیام های تبریک جداگانه خطاب به وزرای امور خارجه کشورهای اسلامی، فرارسیدن عید قربان را به همتایان خود و مسلمانان جهان تبریک گفت.

به گزارش تیکسر، سرپرست وزارت امور خارجه در این پیام ها عید قربان را فرصتی ارزشمند برای تقویت همبستگی میان کشورهای اسلامی و همچنین یادآوری مسیولیت واحد کشورهای اسلامی در مسیر اعتلای آرمان های مشترک و تحقق عدالت و صلح جهانی دانست.

در بخش دیگری از پیام سرپرست وزارت امور خارجه آمده است: «درحالی که عید قربان برای تمامی کشورهای اسلامی روزی فرخنده است، مردم مسلمان سرزمین های اشغالی فلسطین بیش از هشت ماه است که در سایه سکوت مجامع بین المللی و حمایت کشورهای غربی توسط وحشتی ترین مخلوقات عالم؛ خود قربانی ظلم، بی عدالتی و حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی می شوند. مردم باریکه غزه در وضعیتی نماز عید را اقامه می کنند که رژیم سفاک صهیونیستی خانه ها و مساجد را به ویرانه تبدیل کرده است و ساکنین این منطقه امسال هر لحظه منتظر شهادت خود یا قربانی شدن اسماعیل های خود هستند.»

باقری در ادامه پیام خود تاکید کرده است: «اکنون که ایستادگی بی نظیر و صبر تاریخی و مقتدرانه مردم مظلوم فلسطین در برابر جنایات رژیم کودک کُش و آپارتاید صهیونیستی موضوع فلسطین را به مهم ترین بحران حال حاضر بشریت تبدیل کرده، بر همه کشورهای مسلمان و آزادی خواهان جهان فرض است که با تحریم همه جانبه و محکومیت جنایات این رژیم نژادپرست، با تمام توان در کنار مردم فلسطین ایستاده و هر چه سریع تر به این کشتار و نسل کشی بی رحمانه خاتمه دهند.»

سرپرست دستگاه دیپلماسی در پایان این پیام از درگاه خداوند متعال، سلامتی، موفقیت و بهروزی و شادکامی ملت های مسلمان را در سایه صلح جهانی مسالت نموده است.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری: مسلمانان جهان با تحریم همه جانبه رژیم صهیونیستی در کنار مردم فلسطین بایستند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری: مسلمانان جهان با تحریم همه جانبه رژیم صهیونیستی در کنار مردم فلسطین بایستند"، کلیک کنید.