انهدام باند سارقان مسلح در کارون

انهدام باند سارقان مسلح در کارون

تیکسر/خوزستان فرمانده انتظامی استان خوزستان از انهدام باند سارقان مسلح با 25 فقره سرقت در عملیات پلیس آگاهی در شهرستان کارون بر داد.

سردار سید محمود میرفیضی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه منزل، احشام، آرایشگاه های زنانه، جاده ای و معابر در چند شهرستان خوزستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

به گزارش تیکسر به نقل از پلیس، وی افزود: کارآگاهان مبارزه با سرقت های مسلحانه پلیس آگاهی استان خوزستان با رصد اطلاعاتی گسترده هویت و محل اختفای اعضای باند چهار نفره سارقان مسلح را در شهرستان کارون شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی پس از تعقیب و مراقبت در عملیات مقتدرانه و منسجم آن ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه از مخفیگاه سارقان یک قبضه سلاح کلاشینکف، دو دستگاه خودروی پژو پارس و تعدادی پلاک سرقتی کشف شد، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به 25 فقره سرقت مسلحانه اعتراف کردند.

سردار میر فیضی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، تاکید کرد: پلیس با تلاش شبانه روزی با مخلان امنیت برابر قانون قاطعانه برخورد می کند. 

پایان خبر تیکسر 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انهدام باند سارقان مسلح در کارون" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انهدام باند سارقان مسلح در کارون"، کلیک کنید.