امکان پخش زنده مناظره ها به خبرگزاری ها داده شد

امکان پخش زنده مناظره ها به خبرگزاری ها داده شدعکس آرشیوی است

ساترا با نزدیک شدن به انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، امکانات ویژه ای را در اختیار سکوهای صوت و تصویر فراگیر و رسانه های دارای مجوز قرار می دهد. در این راستا اختصاص آی فریم شبکه های تلویزیونی به خبرگزاری ها برای نخستین بار در طول تاریخ شکل گیری رسانه های فراگیر و همچنین شکل گیری ساترا انجام می شود.

به گزارش تیکسر، روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) اعلام کرد: نظر به پیش رو بودن انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، سکوهای صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی دارای مجوز از ساترا که قصد دارند نسبت به تولید و انتشار برنامه با موضوع انتخابات اقدام کنند، می توانند تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 13 خردادماه از طریق تماس با شماره تلفن 8834519 داخلی 448 و 253، درخواست خود را با اداره کل صدور مجوز ساترا مطرح کنند تا تمهیدات و راهنمایی های لازم برای صدور مجوز فعالیت انتخاباتی سکوها صورت پذیرد.

همچنین در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری سکوهای دارای مجوز از ساترا و خبرگزاری ها می توانند از طریق هماهنگی با اداره کل صدور مجوز ساترا نسبت به اخذ قاب اختصاصی (آی فریم) برنامه های انتخاباتی شبکه های تلویزیونی اقدام و محتوای برنامه های انتخاباتی شبکه های تلویزیونی به ویژه مناظره های انتخاباتی را هم زمان با رسانه ملی پخش کنند.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امکان پخش زنده مناظره ها به خبرگزاری ها داده شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امکان پخش زنده مناظره ها به خبرگزاری ها داده شد"، کلیک کنید.