اقتدار و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس است – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکسر، سردار سرتیپ پاسدار نبی رودکی سه شنبه شب در مراسم بزرگداشت شهادت رییس جمهور و شهدای خدمت در مصلی جمعه گناوه با تسلیت شهادت رییس جمهور و هیات همراه اظهار داشت: شهرستان گناوه در دوران دفاع مقدس شهدای بزرگی و والامقامی را تقدیم انقلاب اسلامی کرد.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شما مردم در دوران دفاع مقدس با تبعیت از امام راحل و زیر پرچم اسلام به فرمان ولی امر مسلمانان لبیک گفتید و وارد تنور آتش دفاع مقدس هشت ساله ای شدند که امروز آن ایستادگی و حضور در دوران دفاع مقدس شما و فرزندان شما دستاوردهای بزرگی را برای کشور و ملت به ارمغان آورده است.

وی گفت: امروز اقتدار و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی و اینکه دشمن هیچ گونه طمع حمله به کشورمان را در برنامه های خود حتی تصور نمی کند، دستاورد هشت سال دفاع بزرگ ملت ایران است.

فرمانده لشکر 19 فجر در دوران دفاع مقدس با اشاره به اسامی برخی از شهدا شهرستان گناوه در عملیات فتح خرمشهر افزود: همه خانواده های شهدا با خدا معامله کردند که در این معامله غیر از منفعت و سود چیزی نیست و شما سرمایه ای را به سرای دیگر فرستادید که به اذن خدا شما را شفاعت خواهند کرد.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در تشییع پیکر مطهر شهدای خدمت گفت: امروز دشمن در محاسبات خود قدرت جبهه مقاومت که به فضل الهی و محصول دفاع مقدس تشکیل شد و همچنین حضور مردم در صحنه را در نظر گرفته و به حساب می آورد که جرات حمله نظامی به کشور ما را ندارد بلکه هر ضربه ای بزند ضربه ای خواهد خورد.

 اقتدار و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس است

سردار رودکی با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده آیت الله رییسی در دولت سیزدهم در بیان مقام معظم رهبری یادآور شد: آیت الله شهید دکتر رییسی به مرحله رسیدند که با اطمینان و آرامش جا پای رهبر فرزانه انقلاب می گذارد به گونه ای که رهبری فرمودند ایشان دارای مواضع انقلابی در دولت بود.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: در برهه کنونی وضع کشور، وضعیت خوبی است و خداوند بعد از رهبر کبیر انقلاب نعمت رهبری را به ما عطا کرد که در این واقعه نیز ایشان فرمودند جای نگرانی نیست.

وی گفت: انتخابات ریاست جمهوری نیز بر اساس قانون اساسی انجام خواهد شد و مردم با حضور در انتخابات سرنوشت ساز کسی را انتخاب خواهند کرد که خدمتگزاری وی امتحان داده و تجربه شده و در مسیر فرمان امام راحل و مقام معظم رهبری باشد.

فرمانده لشکر 19 فجر در دوران دفاع مقدس با اشاره به حماسه فتح خرمشهر اظهار داشت: در این عملیات رزمندگان اسلام توانستند بار دیگر خرمشهر را از اشغال دشمنان آزاد کنند و امام فرمود «خرمشهر را خدا آزاد کرد»

 اقتدار و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس است

وی گفت: در این عملیات بیش از 19 هزار نیروی بعثی به اسارت رزمندگان اسلام درآمد و 5 هزار و 400 کیلومتر مربع از کشور که در اشغال دشمن بود آزاد شد.

فرمانده لشکر 19 فجر در دوران دفاع مقدس با اشاره به پاسخ قاطع ایران اسلامی در عملیات وعده صادق به جنایات رژیم صهیونیستی گفت: امروز کار صهیونیست ها رو به پایان و در اوج نقطه ضعف است و آمریکایی ها از آنها ضعیف تر شده اند.

سردار رودکی خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم راه شهدای خدمت و شهدای دفاع مقدس که راه رستگاری و خدمت به اسلام ناب محمدی و خدمت بی منت به آحاد مردم بود را ادامه دهیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقتدار و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس است – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقتدار و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی دستاورد دفاع مقدس است – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.