اختلال در سامانه فروش خودروهای سایپا – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

اختلال در سامانه فروش خودروهای سایپا - خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیکسر، پیش فروش سه محصول ساینا S، سهند S و کوییک GX-L شرکت سایپا از ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه 23 خرداد ماه آغاز شد، اما امکان ثبت نام وجود ندارد.

متقاضیان از همان لحظه شروع ثبت نام تلاش برای خرید را آغاز کردند، اما یا صفحه انتخاب خودرو باز نشد و یا امکان واریز وجه وجود نداشت.

بر اساس گزارش صدا و سیما، شرکت سایپا پیش از این نیز به مناسبت عید سعید فطر فروش گذاشته بود که لحظاتی قبل از آغاز فروش، آن را لغو کرد و متقاضیانی که پول خود را برای فروش آماده کرده بودند بلاتکلیف ماندند.

شرایط پیش فروش محصولات سواری برای دو خودرو ساینا S با استاندارد 85 گانه و کوییک GX-L با ترمز ESC ویژه سه گروه متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده است و خودروی سهند S صرفاً برای طرح عادی اجرا می شود.

در بخشنامه پیش فروش سایپا، قیمت خودروها به صورت غیرقطعی است و مبلغ نهایی بر اساس قیمت روز خودرو در زمان ارسال دعوتنامه مشخص خواهد شد. همچنین موعد تحویل این خودروها هفته چهارم دی تا اسفند سال جاری اعلام شده است.

از ابتدای سال جاری تا کنون این دومین بار است که متقاضیان خرید خودرو از شرکت سایپا ناکام می مانند، شرکت ایران خودرو نیز از سال 1402 هیچ طرح فروشی اجرا نکرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اختلال در سامانه فروش خودروهای سایپا – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اختلال در سامانه فروش خودروهای سایپا – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.