اجتماع پرشور علویون نمایشی از دینداری مردم کرمانشاه است – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیکسر، حجت الاسلام یوسف احمدی در اجتماع بزرگ علویون که بعد از ظهر دوشنبه در میدان طاقبستان برگزار شد، اظهار کرد: استقبال با شکوه اجتماع علویون در کرمانشاه نشان داد مردم کرمانشاه بیش از پیش دیندار هستند و احترام ارزش های دینی را حفظ می کنند.

وی با اشاره به روایتی در خصوص نبا العظیم، افزود: امیرالمومنین وعده داده است که به هنگام سوال و جواب قبر به بالین مومنین خواهد آمد.

حجت الاسلام یوسف احمدی تصریح کرد: قلب انسان هر روزه میدان تقابل حق و باطل است.

وی ادامه داد: رسانه دشمن در صدر اسلام قوی عمل می کرد و بین علی (ع) و دوستان فاصله ایجاد کردند.

حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: دشمن برای ضربه به دوستان و محبان علی ابن ابیطالب (ع) برنامه ریزی کرده اما به لطف خدا و هوشیاری محبان حضرت این توطیه و برنامه ریزی ها به بن بست خواهد رسید.

وی یادآور شد: حق طلبی و ادامه راه علی (ع) امروز در حمایت از فلسطین مظلوم و خشم در مقابل رژیم منحوس صهیونیستی است.

حجت الاسلام احمدی گفت: اتفاقات داخلی اسراییل به فروپاشی این رژیم جعلی منجر خواهد شد و قدرت از غرب به آسیا منتقل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تفکر نو در دنیا به نام مقاومت به سرعت در حال گسترش است و این تفکر مقابل تفکر سلطه گری و سلطه جویی خواهد ایستاد، افزود: امروز حماس و مردم در غزه، نجبا عراق، حزب الله لبنان، یمن و دیگر گروه های منطقه علمدار پرچم مقاومت هستند.

حجت الاسلام احمدی گفت: تفکر انقلاب اسلامی در راهی که آغاز کرده است پایدار خواهد بود و با تمام قوا در مقابل تفکر استبدادی می ایستد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجتماع پرشور علویون نمایشی از دینداری مردم کرمانشاه است – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجتماع پرشور علویون نمایشی از دینداری مردم کرمانشاه است – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.