اتوبوس 4×4 ویژه سفرهای آفرود /عکس

امیرمسعود عابدین_ شرکت Torsus از جمهوری چک به ساخت اتوبوس های آفرودی مشغول است. اتوبوس آفرود 4×4 پراتورین این شرکت در سال 2020 بسیاری را جذب خود کرد. جدیدترین مدل این شرکت به نام TG3 اخیراً معرفی شده است.

با اتوبوس هم می شود به آفرود رفت! /عکس

موتور 6٫9 لیتری 6 سیلندر دیزلی با قدرت 240 اسب بخار، متصل به گیربکس دوازده سرعته تیپماتیک اتوماتیک ZF ساخت مان (MAN) با قفل دیفرانسیل در محورهای جلو، میانی و عقب در این اتوبوس همچنان حضور دارد.

با اتوبوس هم می شود به آفرود رفت! /عکس

به گفته Torsus، استحکام این خودرو در کنار تجربه سفر با آرامش، افزایش یافته است. مجموعه جدید سیستم تعلیق بادی در جلو به کار گرفته شده و فنرهای عقب موجود در مدل قبلی با سیستم تعلیق بادی نیز جایگزین شده اند. این شرکت، الگوریتم ویژه ای برای سیستم تعلیق ایجاد کرده است که باعث می شود اتوبوس هنگام حرکت در خارج از جاده، احساس کنترل پذیری بیشتری داشته باشد.

با اتوبوس هم می شود به آفرود رفت! /عکس

اگر با مدل های قبلی Pretorian آشنا باشید، متوجه خواهید شد که TG3 دارای کابینی بازطراحی شده با داشبورد و شیفتر دنده جدید است.

با اتوبوس هم می شود به آفرود رفت! /عکس

اتوبوس Pretorian TG3 با قیمت پایه 244 هزار دلار، معادل 14 میلیارد و 400 میلیون تومان قبل از اضافه کردن تجهیزات اضافی عرضه خواهد شد.

با اتوبوس هم می شود به آفرود رفت! /عکس

منبع: motortrend

54322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتوبوس 4×4 ویژه سفرهای آفرود /عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتوبوس 4×4 ویژه سفرهای آفرود /عکس"، کلیک کنید.