اتفاق بهت آوری که در انتهای حفره بزرگ افتاده است، غواصان را شوکه کرد/ عکس

به گزارش خبرگزاری تیکسر، تشخیص ین حفره دشوار است، زیرا در اطراف و در لبه آن آب کمی بالا آمده است و گویا دارید به استوانه ای به رنگ آبی پررنگ نگاه می کنید.

این حفره دریایی 121 متر عمق دارد و به همین دلیل است که رسیدن به انتهای آن برای غواصان دشوار بوده است. این تنها «حفره آبی» در جهان نیست، اما این یکی واقعاً از نظر تناسب غول پیکر است.

در سال 2018، یک جفت زیردریایی برای کاوش به درون حفره فرود آمدند و در حدود 91 متری زیر سطح، لایه ای از سولفید هیدروژن پیدا کردند و زیر آن آب تاریک و فاقد حیات بود.

غواصان به انتهای حفره بزرگ رسیدند و این صحنه ای است که با آن مواجه شدند/ عکس

غواصان و به کاوش بیشتر پرداختند تا اینکه به انتهای حفره رسیدند، جایی که به یک صحنه عجیب برخورد کردند؛ در انتهای حفره بزرگ زباله بوده است؛ تیم یک بطری پلاستیکی دو لیتری و همچنین یک گوپرو که مدت ها گم شده بود با تعدادی عکس از تعطیلات شخصی روی آن پیدا کردند. اما این تمام ماجرا نبود. این تیم همچنین دو جسد را در این سوراخ کشف کردند. غواصانی که در غار بزرگ گم شده بودند.

اگرچه این منظره قطعاً آزاردهنده بود، تیم تصمیم گرفت اجساد را در همان جایی که بودند رها کنند. با این حال، آنها به دولت بلیز اطلاع دادند که غواصان پیدا شده اند.

غواصان به انتهای حفره بزرگ رسیدند و این صحنه ای است که با آن مواجه شدند/ عکس

منبع: ladbible

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتفاق بهت آوری که در انتهای حفره بزرگ افتاده است، غواصان را شوکه کرد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتفاق بهت آوری که در انتهای حفره بزرگ افتاده است، غواصان را شوکه کرد/ عکس"، کلیک کنید.