آیت الله اعرافی رای خود را به صندوق انداخت – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

آیت الله اعرافی رای خود را به صندوق انداخت - خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیکسر، آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور رأی خود را به صندوق سیار انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری مستقر در مصلای قدس قم انداخت و همگام با مردم عزیز ایران اسلامی، در این حماسه بزرگ شرکت کرد.

مدیر حوزه‌های علمیه همچنین در پیامی مردم عزیز ایران را به حضور حداکثری و دشمن شکن در انتخابات دعوت کرد که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با تبریک ولادت امام کاظم (علیه السلام) و گرامی داشت یاد شهدای اسلام و انقلاب اسلامی بویژه شهدای هفتم تیر و آیت الله شهید بهشتی (ره) و شهدای خدمت و امام شهدا (ره)، ملت آگاه و بیدار ایران در نقاط حساس و تاریخی نقش آفرین و سرنوشت ساز بوده و آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی و آزادگی و بیداری آنان درگوش جهان پیچیده است و اینک جهان به فردای ایران و حضور مردم شریف میهن اسلامی در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی چشم دوخته است.

این انتخابات در کارزار بزرگ منطقه و در میدان معادلات پیچیده جهان می‌تواند بر اقتدار ملی و انقلابی ایران و درخشش گفتمان اسلام ناب و اندیشه امام خمینی (ره) و پیشرفت محور مقاومت و عدالت بیداری مستضعفان بیافزاید و راهی به سوی حل بیشتر مشکلات مردم بگشاید و آرمان و راه شهدای عالیقدر و بویژه شهدای گرانقدر خدمت را تداوم بخشد و این همه در گرو مشارکتی گسترده و انتخابی هوشمندانه است.

حوزه‌های علمیه با الهام گیری از رهبری معظم انقلاب اسلامی و مراجع عظام تقلید و همراه با نخبگان و فرهیختگان و دانشگاهیان ارجمند، آحاد مردم شریف و جوانان عزیز و طبقات و قشرهای گوناگون را به حضور چشمگیر و تحول آفرین و انتخاب هوشمندانه با توجه به معیارهای گزینش برتر فرا می‌خوانند.

عظمت وشکوه بیشتر اسلام و انقلاب و ایران و عزت روز افزون مردم شریف ایران و پیروزی انقلاب اسلامی و امت اسلام را از خداوند مهربان خواستارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله اعرافی رای خود را به صندوق انداخت – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله اعرافی رای خود را به صندوق انداخت – خبرگزاری تیکسر | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.