آسیب شناسی مرحله نخست طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی پایتخت

آسیب شناسی مرحله نخست طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی پایتخت

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: آسیب شناسی اولین دوره طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی پایتخت انجام شده و جلسه بررسی عملکرد دومین مرحله نیز به زودی برگزار خواهد شد.

به گزارش تیکسر، نرگس معدنی پور در گفت وگو با خبرنگار شهر، با اشاره به اجرای اولین دوره طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی شهر تهران از 14 تا 30 فروردین ماه، اظهار کرد: آسیب شناسی ها در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و با حضور نمایندگانی از سازمان خدمات اجتماعی و شهرداران نواحی در مدت اخیر صورت گرفت.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همچنین تصریح کرد: شهرداران نواحی از اجرای این طرح و اینکه به صورت تخصصی وارد موضوع شده اند، رضایت داشتند؛ چراکه آسیب های اجتماعی یکی از دغدغه های مهم آنها بود اما مسایلی نیز مطرح شد که باید رفع می شد.

بنابر اعلام سایت شهر، وی با بیان اینکه باید نیروهای تخصصی در نواحی با محوریت اجتماعی حضور داشته باشند، خاطرنشان کرد: در مقطعی در دوره قبل اداره اجتماعی نواحی کمرنگ شدند و نیروهای کارشناسی خود را از دست دادند و آنچه شهرداران نواحی مطرح می کردند، در طرح آسیب های اجتماعی با توجه به این موضوع مشکلاتی داشته اند اما با این حال تلاش خود را انجام داده بودند.

وی اضافه کرد: مرحله دوم نیز باید آسیب شناسی شود تا ببینیم چالش های دوره اول برطرف شده است یا خیر؟ ارزیابی های اولیه در این زمینه انجام شده اما باید جلسه نهایی بررسی طرح در مرحله دوم نیز برگزار شود تا بتوانیم میزان موفقیت و اثرگذاری آن را بسنجیم و نتایج را ارایه دهیم.

پایان خبر تیکسر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آسیب شناسی مرحله نخست طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی پایتخت" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آسیب شناسی مرحله نخست طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی پایتخت"، کلیک کنید.