آخرین جزییات از آتش سوزی در پدیده شاندیز

آخرین جزییات از آتش سوزی در پدیده شاندیز

به گزارش تیکسر، فرماندار طرقبه شاندیز در خراسان رضوی گفت: پنج کارگر بر اثر آتش سوزی در رستوران پدیده شاندیز در این شهرستان مصدوم شدند.

حمیدرضا ضیایی رحیمیان روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: این حریق حوالی ساعت 2 بامداد امروز روی داده و چند خودروی آتش نشانی از مشهد برای مهار آتش به محل اعزام شده اند.

وی گفت: آتش در محل انباری و رختکن کارگران رستوران پدیده شاندیز رخ داده و پنج کارگر رستوران در اثر آتش سوزی دچار دودزدگی و مشکل تنفسی شده و به مرکز درمانی منتقل شده اند.

وی اعلام کرد: خوشبختانه در حال حاضر حال عمومی این کارگران خوب گزارش شده است.

بر اساس اعلام دستگاه های خدماتی شمار ساکنان شهرستان طرقبه و شاندیز حدود 80 هزار نفر است که این جمعیت در دو شهر طرقبه و شاندیز و 39 روستای دارای دهیاری سکونت دارند.

همچنین اکنون 15 آبادی شهرستان طرقبه شاندیز، روستای هدف گردشگری شناخته شده و ییلاقی و گردشگر پذیر هستند.

شهرستان طرقبه شاندیز نزدیکترین قطب گردشگری به مشهد و منطقه تفرجگاهی برخوردار از جاذبه های طبیعی کوهستانی، چشم اندازهای سرسبز، رودخانه و هوای مطبوع است.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین جزییات از آتش سوزی در پدیده شاندیز" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین جزییات از آتش سوزی در پدیده شاندیز"، کلیک کنید.